„M jak miłość”: Związek Magdy i Andrzeja zagrożony! Kto tym razem stanie na drodze do ich szczęścia?

Związek Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) zawiśnie na włosku. Anka (Weronika Rosati) i Kamil (Marcin Bosak) wcielą w życie przebiegły plan. 
M jak miłość, Andrzej (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)

Nowe odcinki M jak miłość zbliżają się wielkimi krokami. Was pewnie ciekawią losy Magdy i Andrzeja? W końcu już przed wakacyjną przerwą Kamil oznajmił Budzyńskiemu, że zamierza walczyć o serce ukochanej, z którą był jeszcze w czasach szkolnych. Przypominamy, że relacja łącząca brunetkę z Grycem była bardzo burzliwa. Lekkoduch nie zawsze był jej wierny. A gdy zaszła w ciążę i ją straciła, wszystko rozpadło się na dobre. Kamil wyjechał do Londynu i milczał przez długie lata. Wrócił dopiero niedawno, gdy dowiedział się, że umiera. Lekarze nie dają mu dużych szans na przeżycie nawet po operacji usunięcia guza mózgu. Prawnik zdaje sobie więc sprawę, że nie ma wiele do stracenia. Teraz marzy tylko o jednym. Żeby spędzić ostatnie dni w towarzystwie pierwszej i jedynej prawdziwej miłości – w towarzystwie Madzi.

Zobacz: Iza i Marcin nie będą mogli spać spokojnie. Tym razem to nie Artur będzie powodem ich zmartwień

Andrzej obiecał rywalowi, że nie pozwoli mu odebrać ukochanej. To jednak nie będzie takie proste. Budzyński nie zabroni przecież Madzi spotkać z dawnym przyjacielem. Tymczasem Kamil szybko przejdzie do ataku.

Już w 1454 odcinku M jak miłość Gryc zaprosi dawnych znajomych z Łowickiej na kolację. Tak będzie chciał im podziękować za wsparcie w ciężkich dla niego chwilach, gdy przebywał w szpitalu. Budzyński nie będzie zadowolony:

Miałem plany na wieczór, a on sprzątnął mi ciebie sprzed nosa. Moglibyśmy ruszyć w miasto, coś zjeść, zaliczyć jakieś kino – powie Andrzej, a Magda od razu wyczuje zazdrość i go uspokoi.

To spęd całej naszej paczki, więc spokojnie, moja cnota będzie bezpieczna – zaśmieje się Chodakowska.

Zobacz: Filip Bobek przypadkiem zdradził tajemnicę „M jak miłość”. Mikołaj Roznerski ma poważne powody do zmartwień

Na miejscu okaże się, że była w błędzie. Na miejscu będzie tylko ona i Kamil. Gryc powie, że widocznie inni ich wystawili, ale coś nam się zdaje, że to jak najbardziej celowe działanie. Korzystając z chwili sam na sam, Kamil przyzna się Madzi do tego, co powiedział Andrzejowi jakiś czas temu – że zamierza o nią walczyć. Wtedy swoją obecnością zaszczyci ich Anka.

Waszkiewicz doskonale wie, że Kamil ma ochotę na Magdę. Ona sama poluje jednak na serce Andrzeja. Gdy Chodakowska pójdzie do domu, Anka zaproponuje Grycowi ciekawy układ. Będą udawać parę, by wystawić cierpliwość Magdy na próbę. Kto wie, może Chodakowska poczuje coś do Kamila, gdy dowie się o jego związku? W końcu wiadomo, że zakazany owoc smakuje najlepiej. A wtedy droga Anki do serca Andrzeja będzie już prosta! To tylko brzmi łatwo… Ale producenci M jak miłość z pewnością zafundują nam nieoczekiwane zwroty akcji. Być może intryga wcale się nie powiedzie, a Anka i Kamil zwyczajnie się w sobie zakochają? To byłoby chyba najlepsze rozwiązanie!

Zobacz: Anna Mucha utknęła na lotnisku za granicą i wdała się w awanturę. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie. Reakcje fanów dosłownie ją zamurowały


×
×