M jak miłość: Anka rozdzieli Magdę i Andrzeja po ślubie? Znowu coś knuje!

Dopiero co wzięli ślub, a już zaczną się poważne, sercowe problemy. I to dosłownie! Nie dość, że Madzia (Anna Mucha) znów trafi do szpitala, to jeszcze Anka (Weronika Rosati) znów będzie kręcić się wokół Andrzeja (Krystian Wieczorek)! 

Co się wydarzy w nowych odcinkach „M jak miłość”?

Magda wyszła za Andrzeja, choć kiedyś twierdziła, że nie chce kolejnego ślubu. Jednak po tym, jak kolejny raz otarła się o śmierć i wyszła z tego bez szwanku, sama postanowiła poprosić Budzyńskiego o rękę. I stało się! W 1483 odcinku M jak miłość zakochani powiedzieli sobie „tak” w ogrodzie Zduńskich.

Na miejscu pojawił się wtedy Kamil (Marcin Bosak) i zapewnił (wtedy jeszcze Chodakowską), że jeśli tylko z mężem jej nie wyjdzie, on będzie na nią czekać. Co ciekawe, Madzia wcale nie zerwie kontaktu z dawnym kochankiem i nadal będzie z nim flirtować. Nie zdradzi za to Andrzeja, którego szalenie kocha prawdziwą miłością. W ich związku nie zabraknie jednak problemów.

 Zobacz: Meghan Markle wróci do grania w serialach?

Po pierwsze już niedługo w M jak miłość świeżo upieczona pani Budzyńska zacznie przeczuwać, że dzieje się z nią coś złego. Możliwe, że to jej serce znów będzie o sobie przypominać. Ze swoim problemów zwierzy się Grycowi, a nie własnemu mężowi. Prawdopodobnie dlatego, żeby go niepotrzebnie niepokoić. Sprawdź koniecznie: M jak miłość (odc. 1488) Madzia Budzyńska w ciąży? Może przepłacić to życiem! 

Powody do niepokoju za to będzie miała ona – i to nie tylko w kwestii zdrowia. Na orbicie Andrzeja znów pojawi się Anka Waszkiewicz! Czy będzie chciała go poderwać? Czy tym razem jej się to uda? Artystka jest nieugięta. I po tym jak zostawił ją Kamil, przestanie nawet udawać, że na Budzyńskim wcale jej nie zależy. Weronika Rosati opublikowała właśnie świeże zdjęcie z planu M jak miłość. A to tylko dowód na to, że jej bohaterka znów będzie mącić!


×
×