Artur z „M jak miłość” znajdzie sobie kolejną ofiarę. Pobije ją do nieprzytomności!

W nowych odcinkach M jak miłość nawet psycholog Daria (Ewelina Gnysińska) nabierze się na sztuczki Artura (Tomasz Ciachorowski). Ich relacja zrobi się bardzo niebezpieczna! 
M jak miłość - Artur i Daria

Kto by pomyślał, że pani psycholog ulegnie takiemu psychopacie jakim jest Skalski? W nowych odcinkach M jak miłość Daria przekona się, że Skalski jest chory na punkcie Izy (Adriana Kalska).

M jak miłość, 1456 odcinek: Artur pobije Darię

Zacznie się od tego, że szaleniec będzie ukrywać się w domu nowej kochanki, by wieczorami wymykać się i śledzić byłą żonę. W 1456 odcinku M jak miłość (emisja już we wtorek 24 września) Daria znajdzie w telefonie Artura aktualne zdjęcia jego byłej żony. Od razu wybuchnie gniewem i zrobi mu awanturę.

Zobacz: Iza nigdy nie uwolni się od Artura Zemsta psychopaty z “M jak miłość” będzie bolesna!

Oszukałeś mnie! Jesteś cholernym kłamcą! – krzyknie Daria nie spodziewają się, że przepłaci to zdrowiem.

Skalski rzuci się na nią z pięściami i pobije ją niema do nieprzytomności. Gdy się opamięta i zobaczy sińce na twarzy brunetki szybko przeprosi za swoje zachowanie. A ona naiwna we wszystko mu uwierzy!

Zobacz: Marta znów wkroczy w życie Andrzeja. Magda z “M jak miłość” nie będzie zadowolona. Odwoła ślub?

Tak naiwnej bohaterki w M jak miłość już dawno nie było. Iza dała nabrać się na zagrywki Artura. On omotał ją sobie wokół palca, a ona myślała, że ma tylko jego. Ale dlaczego psychiatra, która doskonale wiedziała o problemach Skalskiego weszła z nim w tak zażyłą relację? W nowych odcinkach M jak miłość o wszystkim się dowiemy. Już nie możemy się doczekać!

Zobacz: Ślub Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”


×
×