Tragiczna śmierć Artura w „M jak miłość”. Te sceny wstrząsną widzami. UWAGA, spoiler!

W 1460 odcinku M jak miłość Olek (Maurycy Popiel) z zimną krwią zamorduje Artura (Tomasz Ciachorowski). Lekarz dopuści się zbrodni, by ratować Marcina (Mikołaj Roznerski) i jego rodzinę!
Tomasz Ciachorowski umrze w "M jak miłość"! I to wcale nie Marcin Chodakowski zabije psychola [UWAGA SPOILER!]

Wśród fanów M jak miłość z pewnością nie brakuje tych, którzy tylko czekają na krwawe zakończenie wątku Artura Skalskiego. Psychol wciąż tropi Izę (Adriana Kalska) i ma wielką nadzieję na to, że w końcu zabije ją, jej dzieci i nowego partnera. Jego zemsta na szczęście się nie powiedzie… Choć będzie bardzo blisko.

Zobacz: Tomasz Ciachorowski boi się śmierci. Wszystko przez rolę Artura Skalskiego w „M jak miłość”!

W 1460 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 8.10.2019) Skalski wytropi zakochanych i podstępem wybawi Marcina z domku nad jeziorem. Wykorzysta ten moment, by dopaść byłą żonę! Nie przewidzi jednak, że na miejscu towarzyszyć będzie im Olek (Maurycy Popiel) z Agą (Ina Sobala). To właśnie bratu Marcina Lewińska zwierzy się z tego, jak bardzo boi się szaleńca.

Zobacz: Ślub Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

M jak miłość odc 1456, Artur (Tomasz Ciachorowski)

M jak miłość odc 1456, Artur (Tomasz Ciachorowski)

Jak umrze Artur z M jak miłość? Ujawniamy szczegóły

W pierwszej kolejności Skalski zaatakuje bezbronną i szalenie wystraszoną Izę.

Cześć kochanie, za czym się tak rozglądasz, za telefonem?
Artur, przecież ty tak naprawdę tego nie chcesz… – odpowie Lewińska.
I teraz będziemy musieli się pożegnać… – wyszepcze szaleniec. 

Gdy Artur wybawi Marcina i zaatakuje pozostałych domowników, jako pierwszy oberwie młody Chodakowski. Lekarz straci przytomność i osunie się na ziemię. W tym czasie pewny siebie Skalski dopadnie Izę i zapowie jej śmierć! Coś mu jednak przerwie. Okaże się, że Olek odzyskał przytomność. Chodakowski złapie broń i uda się do pomieszczenia, w którym zrani Artura w nogę. Będzie chciał wezwać pogotowie, ale pójdzie po rozum do głowy, gdy Artur kolejny raz zacznie grozić śmiercią Izie i wszystkim jej bliskim.

Zabiję Izę, a potem twojego brata… – powie patrząc w oczy Chodakowskiemu.

Wtedy Olek bez zastanowienia pociągnie za spust i zabije Skalskiego!

Olek wywiezie jego ciało do lasu i okłamie policję oraz Marcina, by nie mieszać go we współudział w zbrodni. To koniec Artura w M jak miłość. Tym samym Tomasz Ciachorowski żegna się z produkcją TVP2 i rolą, która przysporzyła mu wielu problemów. Widzowie bowiem szczerze nienawidzili tego bohatera.

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach “M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?


×
×