Iza nigdy nie uwolni się od Artura! Zemsta psychopaty z „M jak miłość” będzie bolesna!

To jeszcze nie koniec zmagań ślicznej Izy (Adriana Kalska), z M jak miłość - narzeczonej Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) - z byłym mężem, psychopatą Arturem (Tomasz Ciachorowski). Dręczyciel postanowi ukarać ją w bardzo wyrafinowany sposób.
M jak miłość - Artur zabije Izę?

Pod koniec poprzedniego sezonu w czerwcu 2019 widzieliśmy, jak Artur z M jak miłość zbiegł z psychiatryka podczas pogrzebu swojego wuja (Roch Siemianowski. Jak to zrobił? Wystarczyła chwila nieuwagi pilnujących go funkcjonariuszy i dyskretna pomoc kuzyna, Kamila Gryca (Marcin Bosak), by znowu cieszył się wolnością i mógł knuć przeciw Izie.

W powakacyjnych odcinkach M jak miłość, które będzie można oglądać w TVP2 dopiero od 10 września, zobaczymy, jak psychopata radzi sobie na wolności. Kto jeszcze pomógł Arturowi? Okaże się, że zwyrodnialec gości w mieszkaniu swojej psychiatry, Darii (Ewelina Gnysińska). Lekarka kompletnie dała mu się omotać i nie wierzy, żeby Artur miał złe intencje wobec kogokolwiek. Doktor Daria jest przekonana, że niebawem razem wyjadą do Stanów, gdzie będą żyć długo i szczęśliwie.

M jak miłość po wakacjach 2019: Artur zaatakuje Izę

Ale nie taki jest plan Artura. Skalski, zakamuflowany w wygodnej kryjówce, wcale nie chce wyjeżdżać poza Polski. Przynajmniej na razie. Ma plan, żeby ostatecznie zemścić się na byłej żonie. To jego największa obsesja i jedyny motor działań. Jest w takim stanie, że powinien siedzieć szpitalu.

Jak donosi Tele Tydzień w najbliższych odcinkach M jak miłość Arturowi uda się jednak dopaść Izę, mimo wszelkich środków bezpieczeństwa, a zemsta za porzucenie go będzie wyjątkowo okrutna i bolesna. Co może wymyślić ten opętany zazdrością człowiek? Na przykład porwać i więzić Izę tylko w sobie znanym miejscu. Jednak prawdopodobnie dojdzie do konfrontacji z Marcinem, być może nawet w dniu ślubu tej pary! Nie można zapomnieć, że Chodakowski nosi ze sobą broń i prawdopodobnie będzie musiał z niej skorzystać. Czy jednym celnym strzałem pozbędzie się Skalskiego raz na zawsze z życia swojego i Izy?

Zobacz: Ślub Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach “M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?

Zobacz: Ślub w “M jak miłość” to dopiero rozgrzewka! Mikołaj Roznerski zaprowadzi Adrianę Kalską do ołtarza nie tylko w serialu


×
×