M jak miłość: Gdzie Artur Skalski ukryje ciało Darii? Czy ktokolwiek dowie się o śmierci psychiatry?

Psychopata Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski) właśnie zaczął wcielać w życie swój makabryczny plan w 1456. odcinku M jak miłość zabił swoją lekarkę Darię (Ewelina Gnysińska). Co zrobi z ciałem dziewczyny? Gdzie ukryje zwłoki?
Gdzie Artur Skalski ukryje ciało Darii? Czy ktokolwiek z "M jak miłość" dowie się o śmierci psychiatry?


W M ja miłość Artur z zimną krwią zamordował Darię! Zrobił z nią to, co chciał zrobić z Izą (Adriana Kalska, gdy wywoził ją z Polski. Co stało się z ciałem lekarki? Może Skalski zabierze tajemnicę śmierci Darii do grobu: bo wiadomo przecież, że zostanie zabity przez Olka (Maurycy Popiel).

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

W minionych odcinkach M jak miłość lekarka przeżyła straszne chwile, po tym, gdy psychopata odnalazł jej SMS-y od Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Artur wpadł w szał i zawióz dziewczynę na Mazury. O tym, że Artur na pewno ją zabił widzowie, M jak miłość dowiedzą się dopiero w 1459 odcinku serialu (emisja 1 października 2019 roku w TVP2).

Daria jest narzędziem, które Artur wykorzystuje. Kiedy Daria zaczyna się przeciwstawiać Arturowi, to musi ją wyeliminować z tej układanki, bo jego celem jest zemsta, za wszelką cenę rozdzielenie Marcina i Izy – wyjaśnił Ciachorowski w „Kulisach serialu M jak miłość”.

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Niestety w serialu nie zobaczymy, co Skalski zrobił z ciałem Darii. Można domyślać się, że zakopał w jakim miejscu bądź pozbył się go rozpuszczając je w kwasie. Chodzi głównie o to aby nie pozostawić śladu. Liczył też, że zostanie zrealizowany w stu procentach, a chce oczywiście zabić Izę. W sprytnym planie, który Artur wymyślał sobie przez wiele miesięcy jest jednak luka. Wariat nie przewidział że na pomoc Izie ruszy się ktokolwiek inny niż Marcin (Mikołaj Roznerski). A będzie to oczywiście Olek, który najpierw ogłuszony szpadlem straci przytomność, później jednak przejmie pistolet Skalskiego i strzeli mi prosto w czoło. Na pewno nie przypuszczał, że kiedykolwiek zostanie mordercą. Ciało Skalskiego wywiezie do lasu i tam je zakupie. Niestety to wszystko zobaczy wścibski sąsiad Izy i Marcina…

Zobacz: M jak miłość. Bartek przeczyta miłosne SMS-y Uli i Janka. Wymyśli sposób idealny na zemstę


×
×