M jak miłość (odc.1478): Barbara zapomni o Lucjanie!

Tego nikt by się nie spodziewał po statecznej Basi Mostowiakowej (Teresa Lipowska)  z M jak miłość. Barbarze znów zabije mocniej serce do mężczyzny. Czyżby wdowa po Lucjanie (Witold Pyrkosz) zapomniała o ukochanym, zmarłym mężu?
M jak miłość odcinek 1457, Barbara (Teresa Lipowska)

CO SIĘ WYDARZY W 1478 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 16.12.2019 NA ANTENIE TVP2

Kim jest ten do którego Basia poczuje tak wielka sympatię? To Józef Modry (Stefan Friedmann), Basia myśli o nim coraz cieplej. Zacznie się też o niego troszczyć. Niemal tak czule, jak o śp. Lucjana!

Co takiego zrobi dla  Józefa Modrego?  W 1478 odcinku M jak miłość  Barbara  zaciągnie Józefa do  przychodni w Lipnicy. Namówi Modrego na profilaktyczne badania serca.  Dlaczego? Sąsiad stanie dla Barbary kimś ważnym. Przyjacielem i powiernikiem, niemal tak dobrym jak kochany Lucek…

View this post on Instagram

Aktor teatralny i filmowy, satyryk oraz prezenter telewizyjny. Widzom znany m.in. z takich produkcji jak: „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz”, „C.K. Dezerterzy” oraz „Kiler-ów 2-óch”, a także seriali: „Na kłopoty… Bednarski”, „Zmiennicy” i „M jak miłość”. Stefan Friedmann świętuje dziś 78. urodziny! ❤️ #aktor @ochteatr @pisf_pl @zwiazekartystowscenpolskich @pnf_orly @legalnakultura @fpffgdynia #stefanfriedmann #urodziny #teatr #scena #kino #film #życzenia #stolat #zdjęcie #tv #serial @mjakmilosc.official #artysta #satyryk #prezenter #birthday #actor #wishes #theatre #stage #movie #cinema #artist #photo #instagood #culture #art #sztuka #bday #kulturawokolnas

A post shared by Kultura wokół Nas (@kulturawokolnas) on

 ZOBACZ: Poważne zmiany w emisji M jak miłość!

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zauważy łączącą ich więź:

– Dobrze, że się zaprzyjaźniliście… – powie Basi córka.
Oczywiście córka świetnie rozumie mamę która mimo obecności rodziny w domu w Grabinie musi czuć się samotna. I wyzna to córce::

– No wiesz, po wyjeździe Zosi w domu zrobiło się tak jakoś pusto, smutno… Wy rano idziecie do pracy, a ja… Wiesz, ja zawsze wychodzę do ludzi. Znasz mnie. Ale to jest tylko sąsiedzka przyjaźń!
– Mamo, nie musisz się tłumaczyć… – stwierdzi Marysia.

View this post on Instagram

#mjakmilosc

A post shared by TERESA LIPOWSKA (@teresa_lipowska) on

Oczywiście Józef także zauważy troskę przyjaciółki. Podczas spaceru po Grabinie podziękuje jej ze tak o niego dba. Czyżby był to wstęp do romansu seniorów? To całkiem prawdopodobne. Bliski sercu przyjaciel w jej wieku pomógłby Mostowiakowej.  Nie czułaby się już tak samotna.

ZOBACZ: Skandal w M jak miłość. Paweł pocałuje Kingę!

Józef będzie wdzięczny Barbarze nie tylko za towarzystwo. Okaże się także, że starszy pan dostanie nowe leki na serce. Kto wie, może Barbara swoja stanowczością uratowała Józefowi zdrowie.  Na pewno jednak oboje swoja przyjaźnią mogą wydłużyć sobie życie. Badania naukowe niezbicie dowiodły, że człowiek otoczony  przyjaciółmi żyje dłużej.


×
×