M jak miłość: Cios w serce Asi Chodakowskiej. To Agnieszka odbije jej przystojnego Leszka!

Kolejna wojna o przystojnego mężczyznę w M jak miłość! Joasia straci Leszka? To Agnieszka będzie miała chrapkę na przystojniaka!
Cios w serce Asi Chodakowskiej. To Agnieszka odbije jej przystojnego Leszka!

Niby tak się lubią, a zawsze rywalizują o tego samego mężczyznę! Czy i tym razem ukochany Asi Chodakowskiej (Barbara Kurdej-Szatan) z M jak miłość wybierze seksowną panią prokurator Agnieszkę Olszewską (Magdalena walach)?

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Agnieszka od dawna nie może sobie znaleźć mężczyzny, który zastąpiłby jej zmarłego Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). Romans z jego bratankiem Olkiem (Maurycy Popiel) tylko dobitnie jej przypomniał, czego tak naprawdę chce: nie tylko fantastycznego seksu, ale też i codziennej obecności miłego mężczyzny w jej życiu. Mężczyzny, na którym można polegać i który nie skacze z kwiatka na kwiatek. Czyżby takiego jak Leszek?

Bo Agnieszka, która właśnie poznała Leszka Krajewskiego (Sławek Uniatowski) jest nim totalnie oczarowana! I to mimo tego, że Asia wyznała jej, że jest w przystojnym biznesmenie zakochana na śmierć i życie. To akurat jawi się jej jak bajka, a ona, po raz pierwszy od dłuższego czasu, czuje się niczym królewna.

Zobacz: Nina oszaleje! Powie Asi o ciąży i zagrozi śmiercią, żeby mieć Leszka tylko dla siebie!

Te wszystkie romantyczne wyznania Asia poczyniła przyjaciółce zanim dowie się, że Leszek od dawna ją okłamuje w sprawie Niny (Agnieszka Judycka). Była partnerka jest z nim w ciąży, a on wciąż okłamuje Asię, że Nina to przeszłość, że nie ma z nią nic wspólnego. Na dodatek Chodakowska wciąż nie wie o dziecku. Niebawem jednak wszystko się wyda i Joanna będzie wściekła na ukochanego i sfrustrowana. A tę sytuację może wykorzystać sprytna Agnieszka. Bo przecież gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.

Zobacz: M jak miłość. Wiemy, co spotka Marcina Chodakowskiego. Producenci zgotowali mu straszny los

Wydaje się, że to bardzo prawdopodobne rozwiązanie, tym bardziej, że w serialu zobaczymy niebawem ponownie byłego sąsiada obu bohaterek M jak miłość, pisarza Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg). Kiedyś obie z Joanną rywalizowały o jego uwagę, ale Olszewska szybko zrozumiała, że mężczyzna woli po prostu Joasię. Teraz gdy znów pojawi się w jej życiu, może być świetnym lekarstwem na złamane przez Leszka serce Chodakowskiej. Całkiem prawdopodobne jest, że oboje wyjadą zagranicę, a postać Asi zniknie z serialu. W tej sytuacji Olszewska będzie mogła spokojnie zająć się mężczyzną, który zrobił na niej tak ogromne wrażenie.


×
×