Wyciekły szczegóły ślubu Izy i Marcina z „M jak miłość”! Jeden z aktorów właśnie się wygadał!

Na ten ślub czekała cała Polska. Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) powiedzieli sobie już sakramentalne tak. Skąd to wiadomo? Jeden z członków aktorskiej ekipy opublikował już zdjęcie z ceremonii! 
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Widzowie M jak miłość w napięciu czekają na nowe odcinki, a wszystko to dlatego, że na ekranie w końcu zobaczą długi wyczekiwany ślub Izy i Marcina. Oni są sobie pisani – i fani doskonale o tym wiedzą. Producenci jednak zrobili wszystko, by pokrzyżować im plany. Rozstanie, ciąża o której Chodakowski długo nie wiedział, do tego ten psychicznie chory Artur (Tomasz Ciachorowski), który perfidnie robił wszystko by ich rozdzielić. Teraz są razem i są naprawdę szczęśliwi. Nic więc dziwnego, że przystojniak oświadczył się swojej wybrance.

Jak będzie wyglądał ślub Izy i Marcina? To oczywiście tajemnica pilnie strzeżona przez producentów. Parę dni temu Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski udostępnili zdjęcia z przygotowań w swoich relacjach na Instagramie, ale te szybko zostały wykasowane. Czyżby ktoś z produkcji zwrócił im uwagę?

Nie da się jednak dopilnować wszystkich. Zdjęcie do sieci wrzucił jeden z gości ceremonii! Artur Rogowski (Robert Moskwa) pokazał się w garniturze – właśnie tak zaprezentuje się na ślubie Chodakowskiego w M jak miłość po wakacjach 2019. A jak będą wyglądali państwo młodzi? Zdjęcia ze ślubnych przymiarek już widzieliście i najpewniej w tej kwestii nic już się nie zmieni. Ciekawe tylko, co dalej? Przecież wróżono krwawą katastrofę na ślubie, której sprawcą miał być opętany Skalski! Czy dojdzie do tragedii? To jedno zdjęcie nie zapowiada jeszcze najgorszego – a może wydarzyć się wiele. Łącznie z tym, że Artur będzie próbował zabić parę młodą tuż przed ołtarzem.

Zobacz: Ślub Izy i Marcina w „M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? „Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: Serialowi psychopaci. Nie tylko Artur Skalski z “M jak miłość” sieje postrach wśród widzów! Kto jeszcze? Oto nasz ranking

Zobacz: M jak miłość po wakacjach. Marcin chory z zazdrości o Agnieszkę. Nie zgodzi się na jej romans z Olkiem!


×
×