„M jak miłość”: Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej. To nie wróży dobrze! Spełni się mroczna przepowiednia?

W premierowym odcinku M jak miłość Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) wrócą do tematu ślubu. Problem tylko w tym, że Chodakowski zobaczy ukochaną w sukni ślubnej! To przyniesie im pecha?
M jak miłość (odc. 1452): Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej. To nie wróży dobrze! Spełni się mroczna przepowiednia?

W 1452 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 10.09.2019) Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) nauczy Marcina strzelać, a potem sprawdzi dokładnie, czy Artur (Tomasz Ciachorowski) ukrywa się w Polsce. Wszyscy będą niemal pewni, że Skalski znów próbuje ich przechytrzyć. Jednak gdy policjant dla przyjacielowi zielone światło, ten zabierze ukochaną Izę i dzieci z Grabiny. Będzie pewien, że w Warszawie będą już bezpieczni.

Zobacz: Jest już zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Marcin zobaczy Izę w sukni ślubne

W mieszkaniu Iza zajmie się ślubnymi przymiarkami, a Marcin ją nakryje. Mimo jej protestów podejdzie i pomoże jej dopiąć kreację. To nie będzie jednak proste, bo Iza – jak się okaże – przytyła przez tłustą kuchnię Marzenki (Olga Szomańska).

-Co ty robisz? Uciekaj mi stąd! Przecież to przynosi pecha – zaprotestuje Iza.

-Daj spokój, sam ci ją kupiłem – zauważy Marcin.

-Ale nie na siłę, bo rozprujesz. Wiedziałam, że przytyję na tej wiejskiej kuchni, ale nie wiedziałam, że aż tyle… – westchnie Lewińska.

Zobacz: Skargi widzów „M jak miłość”. Przed emisją pierwszego odcinka w sieci wybuchła prawdziwa wojna!

Pogrążeni w szczęściu i przedślubnym szaleństwie, Iza i Marcin nawet nie zorientują się, że Artur ma ich na celowniku. Wieczorem Skalski wymknie się z domu naiwnej psychiatry (Ewelina Gnysińska) i będzie podglądać Izę przez okno. Brunetka z M jak miłość wyczuje niebezpieczeństwo, ale nie przejdzie jej przez myśl, że koszmar sprzed miesięcy powraca…

Zobacz przedpremierową scenę z 1452 odcinka „M jak miłość”:

Zobacz: M jak miłość (odc. 1458) Magda zostanie wspólniczką Andrzeja? To ona będzie zarządzać kancelarią!


×
×