×

Sonia i Janek jednak będą razem? Najnowsze zdjęcie zza kulis „M jak miłość” wszystko zdradza!

W M jak miłość tuż przed wakacyjną przerwą Janek (Tomas Kollarik) uciekł z Grabiny, bo nie mógł znieść szczęścia Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Tym samym zostawił Sonię (Barbara Wypych). Szybko wróci, będzie błagać o wybaczenie?

Wątek Janka w M jak miłość od dawna niepokoił widzów. Odkąd rozstał się z Ulą było z nim coraz gorzej. Przypominamy, że policjant był nawet gotowy zabić się przez nieszczęśliwą miłość, ale szczęście w nieszczęściu nie trafił w głowę. Do szpitala przewieziono go z raną postrzałową w szyi, ale szybko wyzdrowiał. O tym, że jego stan jest fatalny wiedziała przede wszystkim jego matka (Ewa Kasprzyk). To ona odwiedzała go w leśniczówce i prosiła Sonię (Barbara Wypych), by miała jej syna na oku. Tym samym nieświadomie wepchnęła ją w ramiona Janka.

Sonia sprawiła, że znów zaczął się uśmiechać. Randkowali, całowali się, spędzali razem czas w domu i na służbie. Pewnego dnia okazało się jednak, że Morawski nadal cierpi z powodu nieszczęśliwej miłości do Uli. Czara goryczy przelała się w dniu jej ślubu – właśnie wtedy policjant zniknął.

W nowych odcinkach M jak miłość po wakacjach 2019 Janek wróci i znów będzie z Sonią! Skąd wiemy? Barbara Wypych udostępniła właśnie zdjęcie z planu, na którym wyraźnie widać, że ona i Morawski wciąż będą razem pracować. A co z życiem prywatnym? Czy policjant w końcu porzuci wspomnienia o Uli? Nie! Wiadomo już przecież, że świeżo upieczona żona Bartka zdradzi go właśnie ze swoim byłym kochankiem. Zapowiada się więc ciąg dalszy miłosnych niedopowiedzeń i zawirowań. W M jak miłość wydarzyć może się dosłownie wszystko!

Zobacz: Zagadkowa ciąża w „M jak miłość”. Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!

Zobacz: Iza z „M jak miłość” będzie miała nową przyjaciółkę? Aneta użyje podstępu żeby odzyskać Olka

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Może Cię zainteresować