M jak miłość (odc. 1471): Strzelanina w lesie. Janek umrze na oczach Uli?

W premierowych odcinkach M jak miłość w Grabinie rozegra się kolejny dramat. Janek (Tomas Kollarik) przepłaci życiem miłość do Uli (Iga Krefft)?
M jak miłość (odc. 1471): Strzelanina w lesie. Janek umrze na oczach Uli?

W M jak miłość żądny zemsty na Bartku (Arkadiusz Smoleński) Grzelak (Jakub Kornicki) napadnie na Ulę. Mężczyzna zacznie maltretować dziewczynę. Po kilku mocnych ciosach córka Mostowiaka zaleje się krwią. Potem będzie już tylko gorzej.

Zobacz: M jak miłość. To już 8 lat bez Hanki Mostowiak. Scena jej śmierci w kartonach przeszła już do historii [WIDEO]

Dziewczyna opadnie z sił. Nagle w 1471 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 19 listopada 2019 na antenie TVP2) na miejscu napaści zjawi się Janek i Rafał (Jakub Kucner). Policjanci będą chcieli bohatersko uratować Ulę przed bandziorem, ale to nie będzie proste.

M jak miłość, odc. 1471: Ula (Iga Krefft), Piotr Grzelak (Jakub Kornacki)

M jak miłość, odc. 1471: Ula (Iga Krefft), Piotr Grzelak (Jakub Kornacki)

Szaleniec wyceluje prosto w Morawskiego i strzeli celując w serce. Ula będzie widziała, jak policjant wykrwawia się na jej oczach. Lisiecka padnie na kolana i zacznie błagać byłego, by nie umierał. Niedługo później funkcjonariusz trafi do szpitala, a lekarze znów będą walczyć o jego serce. Przypominamy, że już raz musieli to robić po próbie samobójczej Janka. Morawski strzelił sobie w szyję po tym, jak zrozumiał, że Ula jednak go nie kocha… Teraz miłość do właścicielki Siedliska znów go zaślepił.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

W szpitalu Ula będzie czuwać przy łóżku Janka, ale to nie jej miłość uratuje go przed śmiercią. Weronika (Ewa Kasprzyk) i Sonia (Barbara Wypych) zrobią wszystko, żeby policjant zrozumiał, z kim tak naprawdę będzie szczęśliwy. Mowa właśnie o Soni, która od długich miesięcy podkochuje się w koledze z pracy. Ula pójdzie w odstawkę.

Więcej: M jak miłość (odc. 1471): Janek umrze? W szpitalu zrozumie, kogo naprawdę kocha

M jak miłość Janek (Tomas Kollarik), Weronika (Ewa Kasprzyk)

M jak miłość Janek (Tomas Kollarik), Weronika (Ewa Kasprzyk)


×
×