M jak miłość: Kamil to bydlak! Będzie szantażować Madzię, żeby mieć ją tylko dla siebie

Madzia (Anna Mucha) i Andrzej  (Krystian Wieczorek) Budzyńscy z M jak miłość właśnie wzięli ślub. Ale ich wielbiciele czyli Anka ( Weronika Rosati) i Kamil Gryc ( Marcin Bosak) nie odpuszczą. Znów będą knuć i intrygować. Chcą po prostu rozłączyć kochających się Budzyńskich. Do czego się posuną?
M jak miłość, Kamil (Marcin Bosak)

No to co, że wzięli ślub – będą mówić Anka i Kamil z M jak miłość. Oboje zrobią wszystko, by Magda była znów z Kamilem, a Andrzej z Anką. Nie potrafią przejść do porządku dziennego! Mają obsesję na punkcie byłych partnerów. I choć Anka i Kamil nie znoszą się nawzajem, po raz kolejny sprzysięgną się, by rozdzielić Budzyńskich.

Zobacz: M jak miłość (odc.1488) : Madzia urodzi Andrzejowi dziecko? Może to przypłacić życiem

O tym, że Anka i Kamil znów zabiorą się za niszczenie małżeństwa Budzyńskich wiemy dzięki  mediom społecznościowym Weroniki Rosati. Aktorka zamieściła na Instastories swoje zdjęcie z Marcinem Bosakiem z podpisem „Knujemy”. Co takiego mogą wymyślić intryganci?

Z pewnością jest to kwestia, która odżyje za kilka miesięcy. Aktorzy kręcą bowiem swe sceny z około trzymiesięcznym wyprzedzeniem.   Z pewnością Kamil będzie robił wszystko, by wkraść się ponownie w łaski Madzi.

Miała dziecko z Kamilem

jak pamiętamy z M jak miłość, Budzyńska ma do niego ogromny sentyment. W czasach studenckich podkochiwała się w nim, podczas gdy on obojętnie traktował jej awanse. Ostatecznie jednak skończyli razem w łóżku. Ona  uprawiała z nim pierwszy seks z miłości. Kamil zaś poszedł z nią do łóżka z nudów. Efekt był taki, że Madzia zaszła w ciąże, ale ją straciła. Dziś w ciąży być nie może: jest po przeszczepie serca i mogłaby nie przeżyć  porodu.

Czytaj: M jak miłość (1490): Już wiemy, dlaczego Leszek wyjedzie z Polski. Jego ojciec to bandzior

Teraz sytuacja się odwróciła. Grycowi  z M jak miłość teraz zależy bardziej na Madzi. Prawdopodobnie ponownie zostanie jej powiernikiem. A może wykorzysta to, że dowie się,  kto naprawdę zabił  Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Zrobił to przecież Olek ( Maurycy Popiel), były mąż Madzi. Być może Gryc  posunie się do szantażu, by odzyskać ukochaną. A Anka omami Andrzeja i przekona go, że Madzia zdradza go z Kamilem. I że para ma swoje tajemnice, których Budzyńskiemu nigdy nie wyzna.

Tak czy siak, wszystko zmierza do tego, by Budzyńscy jak najszybciej się rozwiedli.


×
×