M jak miłość: Ostatnia wola Kamila Starskiego. Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani serialu

W M jak miłość po wakacjach 2019 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowie się o tragicznej śmierci Kamila (Radosław Krzyżowski). Ostatnią wolą Starskiego będzie, by Rogowska odnalazła jego zaginionego syna!
M jak miłość, Kamil Starski (Radosław Krzyżowski), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

W M jak miłość odtrącony przez Marysię Kamil Starski wyjechał z Polski. Milioner na wózku inwalidzkim wyznał Rogowskiej miłość, a przy okazji zdradził, że są rodziną. Dla niej to był cios poniżej pasa. Kamil zatrudnił ją bowiem jako prywatną pielęgniarkę i ukrywał przed nią, że jego dziadkiem był Łagoda. Marysia odrzuciła zaloty bogacza, ale wspierała go w walce o zdrowie. Mężczyzna na wózku właśnie dzięki niej zdecydował się na ryzykowną operację.

Zobacz: Milioner Kamil Starski umrze w nowych odcinkach „M jak miłość”. Kto odziedziczy jego fortunę? 

W nowych odcinkach M jak miłość Marysia odbierze przejmujący telefon i tak dowie się o śmierci kuzyna. Skontaktuje się z nią Werner (Jacek Kopczyński), który będzie posiadaczem testamentu Kamila. Marysia pokornie wysłucha ostatniej woli Starskiego. Poprosił on, by znalazła jego zaginionego przed laty syna. To właśnie chłopak będzie spadkobiercą jego potężnego majątku!

Zobacz: Nowy romans w “M jak miłość”? Takiego zwrotu akcji nie spodziewali się nawet najwierniejsi widzowie!

Maria zacznie więc poszukiwania. Czy trafi na trop prowadzący do syna milionera? Dlaczego do tej pory Kamil ukrywał, że ma tak bliską rodzinę? Dlaczego nie miał z dzieckiem żadnego kontaktu? Kim on jest? Na te wszystkie pytania Marysia będzie musiała odpowiedzieć w nowych odcinkach M jak miłość. Na ekranie najpewniej pojawi się nowa postać, ale kto zagra dziedzica fortuny? O wszystkim przekonamy się tej jesieni w TVP2. Będziecie oglądać?

Zobacz: Marta znów wkroczy w życie Andrzeja. Magda z “M jak miłość” nie będzie zadowolona. Odwoła ślub?


×
×