M jak miłość: Ciężarna Katia rzuci Łukasza i samotnie wychowa dziecko?

Fantastyczna wiadomość dla fanów Joanny Jarmołowicz czyli Katii z M jak miłość. Aktorka wróciła już na plan serialu po porodzie, kompletnie odmieniona. Co stanie się z jej bohaterką w M jak miłość? Czy dziecko Katii będzie miało ojca?
M jak miłość odcinek 1458 Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

Jarmołowicz niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko – synka Józka. jego tata jest Janek Królikowski, syn Małgorzaty i Pawła Królikowskich, gwiazd Klanu oraz Rancza.

Ale Joanna w M jak miłość wciąż  jest w ciąży. Dlatego na planie musiała ponownie założyć ciążowy brzuszek!

Zobacz: M jak miłość: Andrzejek i Marzenka będą mieli córkę. Dadzą jej piękne imię!

Po porodzie w prawdziwym życiu aktorka wróciła na plan M jak miłość kompletnie odmieniona: ma świetną fryzurkę na pazia z grzywką i wygląda bardzo seksownie.

Co jednak będzie działo się u jej bohaterki? W serialu M jak miłość Katia, wściekła na Łukasza Wojciechowskiego ( Kuba Józefowicz), że nie chciał wychowywać ich wspólnego dziecka, uciekła. Łukaszowi kazała przekazać że do Gruzji. Chłopak  tam nawet pojechał, lecz oczywiście jej nie znalazł. W rzeczywistości dziewczyna ukryła się w Łodzi.

Teraz jednak wróci, i to nie sama. Z kim zatem? Ano w towarzystwie  gangstera Igora (Ali Bakhrutdinov).  To on będzie pocieszał Katię.

A co z Łukaszem? Niestety, wszystko wskazuje na to, że Wojciechowski, mimo wyjazdu do Gruzji, nadal nie będzie tak bardzo zaangażowany w związek i ojcostwo, jak by tego chciała Katia.

No ale może  Łukasz tak łatwo nie odpuści. Przecież Igor czyli dawny narzeczony gangster to podejrzany typ!

 Kim jest Igor?

Koleżka Otara (David Gamtsemlidze) i gangster. czy takiej przyszłości, w grupie przestępczej, będzie chciała Katia dla swojego dziecka? Raczej nie.

Jednak to właśnie Igor prawdopodobnie będzie przy porodzie Katii!

Przeczytaj: M jak miłość (odc.1482): Krajewski rzuci Olę Chodakowską?

Może więc Wojciechowski wreszcie pójdzie po rozum do głowy i jakimś cudem odzyska zaufanie matki swego dziecka? Byłaby to piękna para. Choć nie przekonuje ona wszystkich internautów.

Część z nich p prostu nie toleruje Kuby Józefowicza w tej roli i od dawna domagają się kolejnej zmiany aktora występującego w tej roli.

 


×
×