Ciąża w „M jak miłość”! Gwiazda zostanie mamą nie tylko w serialu! Już nawet nie ukrywa imponujących krągłości

Taki scenariusz M jak miłość był możliwy, ale nikt nie brał tego na poważnie. Czy Katia (Joanna Jarmołowicz) i Łukasz (Jakub Józefowicz) zaliczyli wpadkę podczas swojego pierwszego razu? Wiele wskazuje na to, że będą mieli dziecko. 
Kolejna ciąża w "M jak miłość"

Łukasz i Katia z M jak miłość wpadli na siebie zupełnie przypadkiem. Wojciechowski zakochał się w dziewczynie od pierwszego wejrzenia, ale ona udawała niedostępną. Julce (Joanna Kuberska) zwierzyła się, że nadal jest dziewicą i zwyczajnie bała się poważnej relacji, na którą Łukasz miał ochotę.

Ostatecznie Gruzinka uległa dilerowi i przespała się z nim na zapleczu restauracji prowadzonej przez jej ojca. Młodzi i zakochani zapomnieć mogli jednak o antykoncepcji. Możliwe, że w nowych odcinkach M jak miłość Katia pochwali się zaokrąglonym brzuszkiem. Skąd wiemy?

Nowy aktor szybko się wygadał

Stanisław Banasiuk opublikował zdjęcia  z planu eMki. Pozuje na nich z serialowym Łukaszem i Katią, która najwyraźniej odwiedzi ukochanego. Czy celem jej wizyty będzie przekazanie mu radosnej nowiny o ciąży? Podczas kręcenia tych scen Joanna Jarmołowicz była już w ciąży, a jej stan błogosławiony było widać gołym okiem. Niewykluczone, że producenci postanowili wykorzystać ciążę aktorki, by jej bohaterka także została mamą.

Miły, tajemniczy mężczyzna, którego widzicie na zdjęciu to prywatnie ojciec Mateusza Banasiuka. Wcieli się on w jednego z pacjentów hospicjum, do którego Budzyński (Krystian Wieczorek) wywiózł pasierba. Łukasz ma tam odbyć karę – inaczej Andrzej zagroził więzieniem. Tajemniczy senior najpewniej odegra w życiu młodzieńca ważną rolę. Być może będzie dla niego kimś w rodzaju mentora? Możliwe, że wyjaśni mu jak ważna jest rodzina i nazwie go szczęściarzem – ma przecież Katię, która jest w nim szalenie zakochana i z pewnością nie zawahałaby się ani przez moment na myśl o założeniu rodziny. Prawdopodobnie to właśnie z tego powodu ucieknie z hospicjum i narazi się Andrzejowi.

View this post on Instagram

Cóż oni tam ujrzeli???

A post shared by Stanisław Banasiuk aktor (@stan_ban) on

View this post on Instagram

Kręci się z…

A post shared by Stanisław Banasiuk aktor (@stan_ban) on

Zobacz: Zagadkowa ciąża w “M jak miłość”. Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!

Zobacz: Iza z “M jak miłość” będzie miała nową przyjaciółkę? Aneta użyje podstępu żeby odzyskać Olka

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?


×
×