M jak miłość: Katia z dużym ciążowym brzuszkiem! Poród zbliża się wielkimi krokami

Co wydarzy się w nowych odcinkach M jak miłość? Joanna Jarmołowicz ponad dwa miesiące temu została mamą po raz pierwszy. Teraz kolej na jej bohaterkę z serialu o Mostowiakach. 
M jak miłość: Katia z dużym ciążowym brzuszkiem! Poród zbliża się wielkimi krokami

Informacja o tym, że Joanna Jarmołowicz jest w ciąży była dla producentów M jak miłość impulsem do napisania jej nowego scenariusza. Ekranowa Katia też zaszła w ciążę i to po tym jak straciła dziewictwo z Łukaszem Wojciechowskim (Jakub Józefowicz). Problem tylko w tym, że niedojrzały chłopak nawet nie udawał, że cieszy się z „radosnej nowiny”! Od razu wyczarował gotówkę i wcisnął dziewczynie kopertę na aborcję. To poruszyło Gruzinkę. Córka Otara postanowiła uciec od chłopaka, który tylko ją wykorzystał i złamał jej serce.

Sprawdź: M jak miłość. Iza i Marcin już po ślubie. Ich urocze zdjęcie sprzed ołtarza robi furorę w sieci!

Kto wie, może jeszcze wszystko będzie dobrze? W końcu po tym, jak Katia wyjechała z Warszawy, Wojciechowski zaczął jej rozpaczliwie szukać! A zdjęcia, które Asia Jarmołowicz publikuje w sieci nie pozostawiają złudzeń. Zegar tyka, a Katia lada moment zostanie matką!

Czy Łukasz pomoże jej wychować dziecko? Mamy nadzieję, że po licznych nerwowych sytuacjach, Łukasz w końcu stanie na wysokości zadania. Marta (Dominika Ostałowska) z pewnością byłaby z niego dumna. Swoją drogą ciekawe, czy w ogóle będzie miała okazję poznać własnego wnuka lub wnuczkę. W końcu jej postać wylądowała właśnie w szpitalu, a lekarze z M jak miłość walczą o jej życie…

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Umierająca Marta w szpitalu. Przed śmiercią poprosi tylko o jedno

To nie koniec rewelacji. Joanna Jarmołowicz opublikowała zdjęcie – tym razem nie z planu, a prywatnego spaceru z synkiem. Co za uroczy widok! Katia bez wątpienia będzie wspaniałą mamą.


×
×