Potężna awantura na Deszczowej w „M jak miłość”. To koniec przyjaźni Kingi i Magdy?

W M jak miłość Kinga (Katarzyna Cichopek) i Magda (Anna Mucha) przyjaźnią się od lat. Najnowsze zdjęcie jednej z nich to zapowiedz potężnej kłótni! O co pójdzie?
Potężna awantura na Deszczowej w "M jak miłość". To koniec przyjaźni Kingi i Magdy?

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha grają w M jak miłość od początku. W rolę przyjaciółek wcielają się od lat, a wszystko zaczęło się jeszcze w czasach szkolnych. Po ukończeniu liceum bywało różnie, ale ich przyjaźń przetrwała. A co teraz?

Serialowa Kinga z M jak miłość opublikowała zdjęcie z planu, a opis nie pozostawia złudzeń. Szykuje się poważne spięcie:

„Kolejny piękny dzień na Deszczowej. Dziś kręcimy dla Was sceny kłótni ???? awantura na całego, ale spokojnie, nie z moim filmowym mężem ???? „- napisała aktorka.

Jeśli awantura nie dotyczy Piotrka (Marcin Mroczek), to z kim pokłóci się Kinga? Pod uwagę bierzemy tylko Magdę – jej największą przyjaciółkę no i Ankę (Weronika Rosati), która nieźle namieszała wracając po latach do Warszawy. To w końcu ona próbowała odebrać Madzi Andrzeja (Krystian Wieczorek) i to ona została matką chrzestną jednej z córeczek Zduńskich. Być może podpadnie im właśnie na tym polu?

Pewne jest tylko to, że jeśli Kindze ktoś zajdzie za skórę, to sprawa zrobi się poważna. Całe szczęście, że nie jest to Piotrek. W końcu Zduńscy od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo i świecą przykładem niczym Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (śp. Witold Pyrkosz), którzy latami wspierali się na ekranie, małżeństwem byli ponad 40. lat, a rozdzieliła ich dopiero nagła śmierć seniora.

Zobacz: Krystian Wieczorek zdradził kilka tajemnic z planu „M jak miłość”. Oberwie mu się za to?

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: Fani usilnie namawiają Joannę Koroniewską na powrót do “M jak miłość”. Jest komentarz aktorki!


×
×