M jak miłość (odc. 1469): Kinga i Piotrek będą mieli piąte dziecko! Zduńska znów jest w ciąży?

Czyżby żona Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek) z M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek) znów zaszła z nim w ciążę? Bo w domu na Deszczowej pojawi się niebawem piąte dziecko. Kto to będzie i kiedy zjawi się w domu Zduńskich?
M jak miłość - Kinga (Katarzyna Cichopek) zbankrutuje przez Otara (David Gamtsemlidze)?

Kinga i Piotrek odważnie zdecydują się na piąte dziecko? Z własnej woli pewnie już nie podjęliby takiej decyzji. Ale.. już niedługo Deszczowa będzie miała nowych lokatorów. Wszystko zobaczymy  już w 1469 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 12 listopada 2019 w TVP2). Czyżby Zduńska znów była przy nadziei? Wszak młoda rodzina ma już czworo dzieci. Dwójka starszych jest już w miarę odchowana, ale małe bliźniaki potrzebują mamy.

Zobacz: M jak miłość odc. 1468. Magda odwoła ślub z Andrzejem! To cios dla wszystkich fanów serialu

Kinga będzie mogła wykorzystać swoje zdolności pedagogiczne opiekując się piątym dzieckiem… tyle, że nie swoim. W 1469 odcinku M jak miłość Kinga postanowi pomóc swej przyjaciółce Magdzie (Anna Mucha). Ta zwierzy jej się z kłopotów: głownie swego niepokoju o los swej rodziny. Czego boi się Magda? Jej narzeczony Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), wraz ze swym wspólnikiem Wernerem (Jacek Kopczyński) wzięli niebezpieczną sprawę. Mafia uweźmie się na prawników, w związku z czym cała rodzina znajdzie się w przeogromnym niebezpieczeństwie. Złoczyńcy zdemolują nawet dom Magdy i Andrzeja! Nic dziwnego, że narzeczona prawnika nie będzie się czuła bezpiecznie i poprosi o schronienie przyjaciółkę.

Kinga oczywiście zgodzi się pomóc Magdzie. I tak Magda, Andrzej i mały Maciek (Franciszek Przanowski) trafią na Deszczową. I to właśnie mały Maciek będzie już piątym dzieckiem pod dachem Zduńskich!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1467): Iza obwinia się o nieszczęście Marcina. Poczucie winy zaczyna ją wykańczać

Czwórka na pokładzie, piąte zginie w tłumie – będzie pocieszał żonę Piotrek.

Jak Kinga wytrzyma ten chaos? Przecież synek Magdy jest żywym dzieckiem. Być może też Zduńska będzie musiała zostać sama w domu z wesołą czeredą maluchów. Ciekawe, czy sprosta pilnowaniu tej uroczej gromadki. A bardzo prawdopodobnie tak będzie. Bo Magda ma przecież na głowie swój zbliżający się ślub z Andrzejem…

Zobacz: Ślub Izy i Marcina odwołany! To początek wielkich kłopotów w życiu Chodakowskiego


×
×