×

Kinga z „M jak miłość” zbankrutuje? Bohaterka Kasi Cichopek wpadnie w poważne tarapaty

Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) dostanie ważną lekcję biznesową od swojego sąsiada Otara (David Gamtsemlidze). Już po wakacjach w M jak miłość zobaczymy, że mężczyzna zrobi wszystko, by zrujnować interes Zduńskiej. Do czego się posunie? Będzie naprawdę ostro. 

Co się wydarzy po wakacjach w M jak miłość? Kinga Zduńska może nawet zbankrutować przez Otara! Gdy tylko pojawił się w okolicy pewne było, że interes Kingi zwyczajnie na tym ucierpi. Restauracja sąsiadująca z jej lokalem to poważna konkurencja. Na dodatek Gruzin nie gra fair.

To sąsiad z piekła rodem – mówi Katarzyna Cichopek w Kulisach M jak miłość.

Kinga jest nie tylko świetną matką , żoną i psychologiem. Potrafi negocjować i dogadywać się niemal z każdym . Z jednym wyjątkiem: upartego Otara. Ojciec Katii (Joanna Jarmołowicz) będzie tylko eskalował konflikt ze Zduńską. W końcu urządzi tak głośną imprezę w swoim serwującym gruzińskie smakołyki barze, że przerażeni goście uciekną z lokalu Zduńskiej.

Nic dziwnego, że zdenerwowana i zdeterminowana kobieta wezwie policję, by zaprowadziła porządek. Przez takie działania upiornego sąsiada przecież nic jej lokal nie zarobi! W negocjacjach weźmie też udział prawnik Adam (Jacek Kopczyński).

Panie Otarze, Pan jest człowiekiem interesu. Na pewno uda nam się dojść do porozumienia – będzie przemawiał do jego sumienia.

Może w negocjacjach z upartym ojcem pomoże i Katia. W końcu Czy coś wskóra? Jeśli prawdą jest, że w serialu zostanie matką dziecka Łukasza (Jakub Józefowicz), a być może wyjdzie za niego za mąż, automatycznie Kinga stanie się jej kuzynką. Może wtedy uda się zażegnać konflikt. Wybiegamy daleko w przyszłość, ale o tym czy nasze słowa się potwierdzą przekonamy się dopiero jesienią 2019 w M jak miłość.

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” jest w ciąży! Pochwaliła się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem!

Zobacz: Ciąża w „M jak miłość”. Katia urodzi Łukaszowi dziecko?

Zobacz: Niezapowiedzenie zmiany w obsadzie „M jak miłość”! Fani oburzeni! Co na to Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski?

Może Cię zainteresować