Fani M jak miłość zażenowani Kisielową w roli panny młodej: „Karykatura!”

Przygotowania do ślubu Roberta (Krzysztof Tyniec) i Kisielowej (Małgorzata Różniatowska) trwają w najlepsze, a w mediach społecznościowych toczy się gorąca dyskusja na temat seniorki w sukni ślubnej.
M jak miłość odcinek 1465, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)

Małgorzata Różniatowska, która w serialu M jak miłość wciela się w rolę Zofii Kisielowej wygląda obłędnie w sukni ślubnej. Seniorka lada moment zostanie żoną Roberta. Krętacz owinął ją sobie wokół palca! Fani serialu są zażenowani tym wątkiem i kobietą w podeszłym wieku w ślubnej kreacji…

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

W ostatnim odcinku M jak miłość, który został wyemitowany we wtorek 22.10.2019 Kisielowa była już na ślubnych przymiarkach. Z dumą przebierała w strojach, aż w końcu znalazła wymarzoną kreację. Cóż, nie wszystkim się spodobało.

Przesada z tą kiecką, nie pasuje do Pań w tym wieku.Karykatura Panny Młodej.

Przesadzili – piszą mocno internauci.

Zobacz: Anna Mucha zniknie z „M jak miłość”‚? Aktorka poprowadzi teraz własny program! 

Szkoda, bo przecież każdy zasługuje na miłość i szczęście. Co prawda Robert może nie jest najlepszą partią dla przyjaciółki rodziny Mostowiaków. Ale może przejdzie cudowną metamorfozę? W M jak miłość Zofia jest wdową, ale stara się układać życie na nowo. Dla Roberta straciła głowę, choć początek ich znajomości nie był przyjemny. Przypominamy, że oszust naciągnął Zofię i okradł ją ze wszystkich oszczędności! Ona wszystko wybaczyła i dała mu drugą szansę. Wszystko w imię miłości.

Seniorka w sukni ślubnej wygląda świetnie. A na pewno tak, jak jej samej się podoba. I to przecież najważniejsze, by panna młoda czuła się dobrze w tak ważnym dla siebie dniu. A Wam, jak podoba się Kisielowa w bieli?

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1465: Ślub Kisielowej i Roberta zagrożony! Seniorka odkryje matactwa narzeczonego?


×
×