Poważne braki w obsadzie „M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!

Zmiany, zmiany, zmiany… Choć w powakacyjnych odcinkach M jak miłość pojawią się nowi aktorzy, to zabraknie kilku, którzy już zdążyli zyskać waszą sympatię. Kogo dokładnie? Już teraz ujawniamy całą listę.
braki w obsadzie "M jak miłość"

Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak nie pojawił się na ślubie własnej córki Uli (Iga Krefft), a po wakacjach dowiemy się z M jak miłość, że był w Polsce i rozmawiał z Marysią ( Małgorzata Pieńkowska), ale do Grabiny nie zawitał! Wszystko to dlatego, że aktor odszedł w niezbyt dobrej atmosferze z M jak miłość. Skrytykował metody pracy producentów wyzyskujących ekipę filmową.

Marcjanna Lelek, czyli serialowa Natalka na szczęście pojawiła się na ślubie własnej siostry Uli , ale młoda aktorka nie wraca po wakacjach do serialu. Dlaczego? Chce mieć czas na naukę oraz własne zainteresowania. Nie znika jednak na zawsze. Może jeszcze pojawi się w M jak miłość.

Joanna Jarmołowicz grająca Katię jest w zaawansowanej ciąży. Na razie wątek Katii i Łukasza (Jakub Józefowicz) wyciszono, ale kto wie, może ta para powróci do M jak miłość jako np. rodzice?

Krystian Wieczorek czyli Andrzej Budzyński. Na razie nie odchodzi z serialu. Plotki zdementowała produkcja M jak miłość dodając, ze w wątku Kamil-Madzia-Andrzej aktor jest niezastąpiony.

Paweł Deląg, czyli Michał Ostrowski. W serialu wyjechał jakiś czas temu do Szwecji. Dlaczego? Aktor miał bowiem inną pracę przy filmie, kręcił też Przyjaciółki, gdzie gra męża Patrycji Wiktora, ale teraz, gdyby wrócił, namieszałby sporo w związku Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka (Sławek Uniatowski). Wszak Leszek jest ojcem dziecka byłej partnerki…

Wojciech Majchrzak, czyli Grzegorz Chodakowski. Ojciec Marcina (Mikołaj Roznerski) i Ola (Maurycy Popiel) pracuje za granicą. W nowych odcinkach zniknie, a jego miejscu u boku Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) zajmie nowy adorator, w którego rolę wciela się już Grzegorz Wons.

Na ekran wróci za to Aneta (Ilona Janyst) czyli dawna kochanka Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel). Co prawda Aneta pojawi się dopiero w 1473. odcinku, ale z pewnością zmieni wiele w życiu Olka, który ma obecnie dwie kochanki naraz…

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Zobacz: Ilona Janyst po porodzie wraca do „M jak miłość”. Chora miłość do Olka nada zatruwa jej życie. Co się wydarzy?

Zobacz: Gwiazda „M jak miłość” właśnie dołączyła do obsady „Na Wspólnej”! Takiej rewolucji w serialu TVN-i nikt się nie spodziewał


×
×