M jak miłość: Koniec kryzysu. Ula i Bartek zaczną uprawiać seks

Na ten moment czekają od dawna  fani M jak miłość. Uli (Iga Krefft) i Bartkowi (Arkadiusz Smoleński) Lisieckim uda się zażegnać kryzys małżeński. Nareszcie zaczną uprawiać ze sobą seks, co zobaczymy w 1491 odcinku M jak miłość!

M jak miłość odcinek 1452, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

CO SIĘ WYDARZY W 1491 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 4.02.2020 NA ANTENIE TVP2 

Te pozytywne zmiany zajdą w życiu Lisieckich z M jak miłość dzięki temu, że para  zaczęła chodzić na terapię małżeńską.  Choć początkowo będą mieszkać osobno, zaczną sie umawiać na romantyczne randki.  W końcu Ula zaprosi męża do Siedliska na kolację. I jednocześnie grzecznie poprosi Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i Marzenkę (Olga Szomańska) by zostawili im „wolną chatę”…

Zobacz: M jak miłość (odc. 1490). Leszek wyjedzie z Polski. To koniec romansu z Asią?

Ula zabawi się w perfekcyjną panią domu i nie tylko wyczaruje romantyczną atmosferę ale i zadba o doznania kulinarne. Wygłodniałemu mężowi, żyjącego na chińskich zupkach instant, bardzo będzie smakowało to, co mu ugotuje żona.  W końcu między pysznymi daniami podczas kolacji, którą zobaczymy w 1491 odcinku M jak miłość Ula wyzna mężowi, że bardzo za nim tęskni.

Czytaj: M jak miłość: Łukasz rzuci Katię?! Zwiąże się z Agą?

Bartek nie będzie jej dłużny, ale ostatkiem sił przypomni, że terapeutka radziła y się nie spieszyli. jednak gdy mąż będzie chciał już wychodzić do siebie, Ula nagle bardzo namiętnie go pocałuje. Wyposzczonemu Bartkowi  nie będzie trzeba wiele, by podjąć namiętną grę z małżonką.

A ta zapewni go, że  dla niej liczy się tylko on.   Doda także, że  policjant Janek (Tomas Kollarik), z którym jeszcze niedawno łączyło ja uczucie „to już przeszłość”.

Czy tak faktycznie jest? Zapewne Ula mówi szczerze. Ale znając scenarzystów M jak miłość , szykują dla tej pary coś więcej niż spokojne, niczym niezakłócone życie rodzinne. Na pewno spuszczą na nich kolejne kłopoty i plagi, by móc jeszcze raz  sprawdzić uczucie łączące Ulę i Bartka Lisieckich z M jak miłość.

 


×
×