M jak miłość: Krajewski wyrzuci Marcina z pracy

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość będzie się bał, że  po tym jak jego matka (Małgorzata Pieczyńska) rzuciła Krajewskiego seniora (Grzegorz Wons), straci pracę. Obawy nie będą bezpodstawne...

M jak miłość odcinek 1467, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

CO SIĘ WYDARZY W 1486 ODCINKU SERIALU „M JAK MIŁOŚĆ? EMISJA W PONIEDZIAŁEK  20.01.2020 NA ANTENIE TVP2 

W 1486 odcinku M jak miłość zobaczymy, że Marcin zacznie mieć podejrzenia co do uczciwości Krajewskiego seniora. Wszystko dzięki interwencji Piotra Zduńskiego (Marcin Mroczek), który zyska w Warszawie nowego klientaGóreckiego (Wojciech Wysocki). Ten biznesmen poprosi prawnika, by pomógł mu pokonać w sądzieKrajewskiego seniora, Bo to jego zaciekły wróci ale też… nieuczciwy człowiek.

Zobacz: M jak miłość (odc.1490): Leszek wyjedzie z Polski. To koniec romansu z Asią?

Okaże się, że Krajewski robi jakieś przekręty. Piotrek chcąc chronić przyjaciela, poradzi mu , by nie podpisywał żadnych dokumentów związanych, które wiążą się z jakąkolwiek odpowiedzialnością w Techno Corporaton. Marcin oczywiście posłucha swego przyjaciela prawnika , ostrzeże przed jej owym znajomym matkę i zacznie węszyć.

Krajewski jednak wyczuje, że coś się zmieniło w stosunkach  jego z Chodakowskim. Dlatego postanowi przekupić Marcina dając mu podwyżkę. Ale nawet i to nie  uśpi czujności Marcina. Gdy Krajewski senior opuści biuro, Marcin zacznie myszkować w poszukiwaniu kompromitujących biznesmena materiałów.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1489): Olewicz wykopie ciało Artura?

Lecz niczego ważnego w biurze Krajewskiego z M jak miłość nie znajdzie. Za to naje się wstydu, bo Krajewski senior przyłapie go na buszowaniu po jego gabinecie. Krajewski postraszy go wezwaniem policji. Marcin nie da się jednak zastraszyć i sam  rzuci pracę. Zostanie bezrobotny, czego tak bardzo się ostatnio bał

Teraz dopiero ma kłopoty. Skąd weźmie pieniądze na utrzymanie rodziny? Przecież niedługo żeni się też z Izą (Adriana Kalska) z M jak miłość, a każdy wie, że ślub nawet najskromniejszy,to jednak seria wielu wydatków. Czy zatem strata pracy zniszczy ślubne przygotowania? Może jednak uda się załapać w Chodakowskiemu w jakimś innym biurze, gdzie trafi na uczciwego szefa?

 

 


×
×