Rozstanie w „M jak miłość”! Przystojny kochanek porzuci Asię dla innej! Wszystko przez ciążę

Ledwo zakochali się w sobie, a już los chce ich rozdzielić. Czy nowy kochanek Asi (Barbara Kurdej-Szatan) – Leszek (Sławek Uniatowski) wybierze Chodakowską czy Ninę (Agnieszka Judycka). Bo wreszcie dowie, się, że jego była kochanka spodziewa się z nim dziecka.

Jak do tego dojdzie? W ostatnich odcinkach M jak miłość przed wakacjami widzieliśmy, że Asia i Leszek uprawiali razem seks. Gdy cieszyli się się intymnością, do Leszka przyszedł SMS od Niny z informacją że jest w ciąży. Leszek, zajęty nową miłością, zignorował brzęczący telefon.

Jednak na zdjęciach Agnieszki Judyckiej na jej Instagramie widać dokładnie, że Nina i Leszek zobaczą się w szpitalu. Leszek pospieszy do niej jak na skrzydłach, a Nina zapewni go, ze to właśnie jego dziecko nosi pod sercem. Jednak Leszek nie będzie mógł zapomnieć, że była kochanka, gdy jeszcze byli razem, dopuściła się zdrady. I właśnie z tego powodu ją zostawił. Dziecko jest pewnie jego, ale trudno będzie tej parze odbudować dawne zaufanie. Jednak dlaczego Nina jest w szpitalu? Może ciąża jest zagrożona?

Dość niekojąco brzmi opis Judyckiej do zdjęcia z planu:

Jest bardzo miły, przyniósł mi sok i pomarańcze! A pomiędzy ujęciami często śpiewa, więc sami powiedzcie, jak nie uwielbiać takiego partnera? – napisała aktorka.

Może nazwanie serialowego Leszka właśnie partnerem oznacza, że ta para w nowym sezonie M jak miłość zejdzie się, a Asia znów będzie mogła opłakiwać zmarłego Tomka (Andrzej Młynarczyk)? O tym jednak przekonamy się dopiero we wrześniu, kiedy M jak miłość wróci na antenę telewizyjnej Dwójki.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan żegna się z rolą Joasi w „M jak miłość”? Już wie, co zrobi po odejściu z serialu

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” w “Koronie królów”. Ślicznotka zagra królową Jadwigę Andegaweńską

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!


×
×