Kolejny psychopata w „M jak miłość”! Leszek zamorduje Asię i Michała?

Ta miłość jest ogromna i chyba nawet za duża, bo wręcz obsesyjna. Takie uczycie do Asi ( Barbara Kurdej-Szatan) z M jak miłość żywi nie kto inny jak Leszek (Sławek Uniatowski). Czy wreszcie da Chodakowskiej spokój po tym, jak wrednie ją okłamał?
Kolejny psychopata w "M jak miłość"! Leszek zamorduje Asię i Michała?

W M jak miłość Leszek nakłamał Asi o swych stosunkach z Niną (Agnieszka Judycka). Tymczasem była dziewczyna Leszka jest z nim w zagrożonej ciąży. Szkoda, że Krajewski nie powiedział o tym ukochanej. Gdy sprawa przypadkowo wypłynęła, było już za późno i Joasia odwróciła się od mężczyzny, któremu zaufała. Tę sytuację chce wykorzystać pisarz Ostrowski (Paweł Deląg). Jednak i on swego czasu nadużył zaufania Joanny, bo chciał ją zgwałcić, a kiedy to się nie udało, speszony uciekł do Szwecji. Teraz powrócił i ma sojusznika w Wojtusiu (Feliks Matecki), pasierbie Asi.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Michał zrobi z Asi bohaterkę powieści erotycznej? Co na to Chodakowska?

To Wojtuś doniesie Michałowi, że jego mama ciągle płacze po Leszku, więc Michał ruszy do boju. W 1479 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 17 grudnia 2019 w TVP2) zaproponuje Joasi i Wojtusiowi wspólny wypad na mecz. Chodakowscy nie odmówią. Lecz ich pełną radości wyprawę będzie obserwował piekielnie zazdrosny Leszek.

Wygląda na to, że obsesja Leszka na punkcie Asi powoli zaczyna wymykać mu się spod kontroli. Do czego jeszcze posunie się Krajewski? Czyżby zazdrość zrobiła z niego potwora i mielibyśmy w M jak miłość nowego… Artura Skalskiego? Czyżby wszystko zmierzało ku temu, że zazdrosny o Asię bogacz zabił ją oraz jej nowego partnera?

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Nowa kobieta w życiu Marcina. Iza z zazdrości odwoła ślub?!

To całkiem prawdopodobne, bo już niebawem zarówno Barbara Kurdej -Szatan, jak i Paweł Deląg mają zniknąć z M jak miłość. Basia przez konflikt z prezesem TVP Jackiem Kurskim, któremu udało się ja wyrzucić już ze wszystkich programów, jakie prowadziła w telewizji Publicznej. Paweł Deląg zaś zaczął zdjęcia do ukraińskiego serialu kostiumowego Kawa z kardamonem, gdzie gra główną rolę, a nie jak w M jak miłość – wątek poboczny.

Zobacz: Paweł Deląg w polskiej wersji serialu „Zniewolona”! Zniknie z „M jak miłość” i „Przyjaciółek”?


×
×