M jak miłość (odc. 1468): Otar pozbędzie się Łukasza z życia ciężarnej córki! Katia sama wychowa dziecko?

Nikogo nie da się zmusić do miłości. Tę smutną prawdę pozna niebawem ciężarna Katia (Joanna Jarmołowicz) z M jak miłość. Dziewczyna zauważy, że Łukasz (Jakub Józefowicz) bardzo się ostatnio zmienił Na pytanie, czy ją kocha, Wojciechowski wyduka, że jest z nią jedynie z poczucia obowiązku...
M jak miłość odcinek 1459, Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz), Otar (David Gamtsemlidze)

W M jak miłość Katia naprawdę zakochała się w Łukaszu, synu Marty (Dominika Ostałowska). Dlatego uprawiała z nim seks. To właśnie jemu oddała swe dziewictwo mimo świadomości, że jej ojciec (David Gamtsemlidze) bardzo się pogniewa, gdy dowie się o tej samowoli córki. Przepadek sprawił, że w czasie tej przygody Katia zaszła w ciążę. Jednak dziewczyna wie już od dawna, że jej ukochany nie chce dziecka – próbował ją nawet nakłonić do aborcji. Mimo tego łudzi się wciąż, że Wojciechowski nie chciał po prostu jej seksualnie wykorzystać , ale coś do niej naprawdę czuje. Dlatego w 1468  odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 5 listopada 2019 w TVP 2) dziewczyna zażąda, by na poważnie się zdeklarował. Ale odpowiedź chłopaka wcale jej nie ucieszy.

Zobacz: Ślub Izy i Marcina w „M jak miłość” odwołany! To początek wielkich kłopotów w życiu Chodakowskiego

– Niby jesteś ze mną… a jakby cię nie było. Powiedz mi, ale tak szczerze… Nie chcesz tego dziecka, prawda?(…) Proste pytanie… Chyba stać cię na szczerość? Kochasz mnie? Chcesz być ze mną? Tak czy nie?
– Ja po prostu… chcę być w porządku. A ty cały czas stawiasz mnie pod ścianą!

Załamana, dziewczyna postanowi od razu z ukochanym zerwać. I opowie o wszystkim Adze (Ina Sobala).

– To koniec! Nie ma opcji, żebym do niego wróciła!
– Dziecko powinno mieć ojca…
– Co mu po takim ojcu? Który mu kiedyś powie: „fajny jesteś, ale nigdy cię nie kochałem, chciałem tylko być w porządku”?… Boże… Muszę stąd uciec, zniknąć gdzieś!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1468). Magda odwoła ślub z Andrzejem! To cios dla wszystkich fanów serialu

Wieczorem Otar oznajmi Wojciechowskiemu, że Katia wyjechała do Gruzji i nie chce go znać.

Nie przychodź tu więcej, nie pokazuj się… Bo ja jestem spokojny człowiek, ale jak cię zobaczę, to nie ręczę za siebie! I nie szukaj Katii, bo i tak jej nie znajdziesz!

Czy Katia faktycznie porzuciła nieuczciwego Wojciechowskiego, czy po prostu chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę? O tym dowiemy się już z listopadowych odcinków serialu M jak miłość.

Zobacz: Aleksandra Chodakowska wyczuje, że Olek ukrywa mroczną tajemnicę. Pozna prawdę o zabójstwie Artura?


×
×