M jak miłość: Łukasz rzuci Katię!? Zwiąże się z Agą?!

Niezbadanymi ścieżkami chodzi czasem miłość. Łukasz Wojciechowski (Kuba Józefowicz) z M jak miłość, choć zapewne kocha Katię (Joanna Jarmołowicz), zacznie mocno flirtować z inną dziewczynę. Zechce ją też pocałować. Tę scenę zobaczymy w 1490 odcinku M jak miłość.
M jak miłość odc. 1490 Kuba Józefowicz ( Łukasz), Ina Sobala (Aga)

CO SIĘ WYDARZY W 1490 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 3.02.2020 NA ANTENIE TVP2

Łukasz wciąż szuka Katii. Spodziewająca się jego dziecka Gruzinka z M jak miłość uciekła przed nim do Łodzi. I nie chce go widzieć. Być może wróci do ojczystego kraju i Wojciechowski nie zobaczy ani jej ani swojego dziecka.

 Czytaj: M jak miłość (odc.1488): Basia wróci do Pawła. razem będą leczyć złamane serca

Ale Wojciechowski czuje się samotny. Wiele energii poświecił na bezowocne poszukiwania Katii. Bardzo przejmuje się też zdrowiem swej mamy Marty (Dominika Ostałowska), chorej na niewydolność nerek.

Dlatego, by choć nieco się oderwać od kłopotów, spędza wolny czas z Agnieszką (Ina Sobala). Dziewczyna zapewne wie, gdzie ukrywa się Katia. Ale długie rozmowy i uwaga Łukasza przyniosą efekty. Między tą parą zacznie iskrzyć! Jak do tego dojdzie?

Zobacz: M jak miłość (odc.1490). Leszek wyjedzie z Polski. To koniec romansu z Asią?

W 1490. odcinku M jak miłość Łukasz przejdzie się po raz kolejny do lokalu ojca Katii, Otara (David Gamstemlidze) Niestety, nie zastanie go tam. To Aga powie Łukaszowi, że Gruzin wyjechał. Wojciechowski nie będzie wiedział, co ze sobą roić, dlatego wieczorem wróci do Bistro , by porozmawiać z kelnerką. Agę bardzo ucieszy długa rozmowa z przystojnym synem Marty. Nagle jednak Łukasz spróbuje pocałować Agę. Ale dziewczyna na razie nie da mu szans. Chyba potrzebuje jeszcze zaleczyć rany po poprzednim związku z Olkiem ( Maurycy Popiel).

Może więc nie wszystko stracone, jeśli chodzi o Wojciechowskiego i Katię?  W 1490. odcinku M jak miłość dostanie on wiadomość od Gruzinki. Dziewczyna zadeklaruje, że jednak nie życzy sobie chce by był obecny w życiu jej i ich córki. Czy w tej sytuacji Łukasz zwiąże się z Agą? I czy to oznacza, że Joanna Jarmołowicz też zniknie na zawsze z serialu?!


×
×