M jak miłość (odc. 1481): Łukasz zaopiekuje się umierającą matką

W życiu Łukasz Wojciechowskiego (Kuba Józefowicz) z M jak miłość nastał czas prób. Nie dość, że swoim nieodpowiedzialnym egoistycznym zachowaniem wystraszył swoją dziewczynę, to jeszcze zachorowała mu mama. Czy to wszystko sprawi, że chłopak, którego do tej pory obchodziło jedynie własne szczęście zmieni się i stanie się odpowiedzialnym facetem?
M jak miłość odc 1476, Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

W 1481 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 30 grudnia na antenie TVP2) załamany Łukasz wróci do Warszawy z nieudanej wyprawy do Gruzji. Co tam robił? Oczywiście szukał Katii (Joanna Jarmołowicz). Wszystko dlatego, że ojciec ciężarnej dziewczyny Otar (David Gamtsemlidze) spodziewającej się dziecka z Łukaszem powiedział chłopakowi, że jego córka właśnie tam uciekła przed nim.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1483) Seria wpadek na ślubie Magdy i Andrzeja

Prawda jest jednak nieco inna Katia przebywa w Polsce, w Łodzi. Nic więc dziwnego, że Łukasz nie mógł jej znaleźć w jej ojczyźnie. Łukasz bardzo się stara by odnaleźć Katię, odwiedził jej rodzinę, wszystko na nic. Wyprawa jednak zmieni go na tyle, że zrozumiał, że bardzo mu zależy na dziewczynie.

Gdy jednak wróci do Polski, okaże się, że przed nim kolejne kłopoty. Jego mama Marta (Dominika Ostałowska) jest bowiem ciężko chora. Potrzebuje ciągłego dializowania, a najlepiej przeszczepu nerki. Łukasz będzie przerażony złym stanem ukochanej mamy, która tyle razy wyciągała go z kłopotów.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1477) Umierająca Marta w szpitalu. Przed śmiercią poprosi tylko o jedno

Tym razem też tak będzie. Chora Marta postanowi odwiedzić Otara i poprosić o kolejna szansę dla Łukasza. Zdesperowana matka z pewnością wzbudzi sympatię groźnego Gruzina. Można się spodziewać, że Otar wyjawi Wojciechowskim prawdziwe miejsce pobytu swej córki. Czy tym razem Łukasz wykorzysta szansę? Oby tak! Ze zdjęć publikowanych przez aktorów w mediach społecznościowych można się domyślić, że tak właśnie będzie.

Sprawdź: Tego nikt się nie spodziewał! W „M jak miłość” Paweł pocałuje Kingę! Co wydarzy się dalej?

Na razie Łukasz będzie sprawiał wrażenie najlepszego syna na świecie: zaopiekuje się chorą mamą i zamieszka z nią, by miała lżej. Może gdy w ten sposób zacznie odkupywać swe winy, Katia sama wróci do niego?

View this post on Instagram

????@jan_ignacy ♥️

A post shared by Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz) on


×
×