M jak miłość: Madzia pogrąży Olka. To przez nią trafi za karty?

Ma stanowczo za długi język i wiele zaufania do ludzi. Zwłaszcza do dawnych przyjaciół, jak Kamil Gryc (Marcin Bosak). Madzia Budzyńska (Anna Mucha) z M jak miłość będzie naiwnie przekonana, że Kamil chce ją poderwać, a tymczasem  Gryc ma zamiar bezczelnie ją wykorzystać.
M jak miłość, Kamil (Marcin Bosak)

CO SIĘ WYDARZY W 1493 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 11.02.2020 NA ANTENIE TVP2  

Wszyscy dali się nabrać na to, że Kamil z M jak miłość po prostu wciąż jest zakochany w Madzi i chce ją zdobyć. W czasach studenckich to ona była w nim zakochana i nawet byli ze sobą para. Madzia zaszła w ciążę, ale wtedy poroniła. Gdy studia się skończyły, wszyscy  rozeszli się w swoja stronę. Niedawno Kamil wrócił. Był bardzo chory, ale dzięki pieniądzom Artura (Tomasz Ciachorowski) szybko mógł przejść w szpitalu skomplikowaną  operację neurochirurgiczną.

Czytaj: M jak miłość: Seria kryzysów u Zduńskich. Winny jest nie tylko Paweł

Z wdzięczności dla Skalskiego prowadził też jego sprawy i załatwiał mu sprawy. Psychopata chciał przecież zabić Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) a potem wymknąć się z kraju właśnie dzięki działaniu  Kamila. Ale Artur ostatecznie został zabity. Wiedzą to jednak widzowie M jak miłość i niektórzy bohaterowie. Kamil wciąż ma nadzieję, ze kuzyn żyje, ale postanowił sobie wyśledzić, co tak naprawdę stało się z kuzynem.

Trzeba przyznać, będzie w tym szalenie konsekwentny. W 1493 odcinku M jak miłość okaże się, że stał się nagle fanem boksu. „Przypadkowo”oczywiście zaczął przy tej okazji ciągnąć za język Marcina.

Lunche z Madzią też nie są wcale niewinną próby podrywu Budzińskiej. Gryc chce z niej wyciągać jak najwięcej na temat  Artura i jego stosunku do braci Chodakowskich. Zainspirowany  opowieściami Madzi i Marcina wymyśli sobie uraz i uda się do  Olka (Maurycy Popiel), by przy okazji zadać kilka  podchwytliwych pytań.

Zobacz: M jak miłość: Krajewski wyrzuci Marcina z pracy!

Jak łatwo się można domyślić, to Madzia  niechcący wypapla Kamilowi najwięcej wiadomości o Olku. Zna go przecież świetnie – to jej pierwszy mąż, w dodatku wciąż się przyjaźnią.  Czy w 1493 odcinku M jak miłość Kamil odkryje, że to Olek zabił Artura? Zemści się na nim czy po prostu pójdzie ze swymi rewelacjami na policję?

 


×
×