Iza i Marcin z „M jak miłość” w podróży poślubnej. Dokąd wyjadą zaraz po ceremonii?

Już jesienią w premierowych odcinkach M jak miłość Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) powiedzą sobie sakramentalne tak na ślubnym kobiercu. A co wydarzy się później?
Iza i Marcin z "M jak miłość" w podróży poślubnej. Dokąd wyjadą zaraz po ceremonii?

Ślub Izy i Marcina jest tym, na co widzowie M jak miłość czekają od lat. Między zakochanymi iskrzy niemal od pierwszego spotkania. Jednak Artur (Tomasz Ciachorowski) skutecznie ich od siebie oddzielił. Na szczęście szczere uczucie zwyciężyło.Chodakowski oświadczył się ukochanej i już jesienią 2019 spotka się z nią przed ołtarzem.

Ceremonia najpewniej odbędzie się w Grabinie, a wesele w siedlisku. Tak przynajmniej chcieli młodzi, gdy wszystko planowali. Nie wiedzieli wtedy, że Skalski wydostanie się na wolność i będzie gotów zniszczyć najpiękniejszy dzień w ich życiu.

– Nie wiem, czy ten dzień, który dla Izy i Marcina miał być najpiękniejszym dniem w życiu, nie okaże się dla nich koszmarem… – groził jeszcze niedawno Tomasz Ciachorowski.

Zdjęcia publikowane przez aktorów nie zapowiadają jednak najgorszego. Wyglądają na szczęśliwych i spełnionych, a ślub wyraźnie im posłużył. Jeden z ostatnich postów Mikołaja Roznerskiego wskazuje na to, że jego bohater wraz ze świeżo upieczoną żoną pojadą w podróż poślubną z dziećmi – z Szymkiem i Mają.

To my w emce wybraliśmy się już na wakacje ☺️ A na nowe przygody tych czworo zapraszamy już od września . Do zobaczenia się z Państwem  – napisał Roznerski pod fotką.

To też zapowiedź wakacji od pracy na planie M jak miłość. Aktorzy skończyli właśnie pracę nad premierowymi odcinkami i z czystym sumieniem mogą pojechać na własne, zasłużone wakacje!

Zobacz: Ślub Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach „M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?

Zobacz: Ślub w “M jak miłość” to dopiero rozgrzewka! Mikołaj Roznerski zaprowadzi Adrianę Kalską do ołtarza nie tylko w serialu


×
×