×

Fani „M jak miłość” wściekli na Marcina Chodakowskiego. Jak mógł zrobić Izie takie świństwo?!

Marcin (Mikołaj Roznerski) to serialowy przystojniak z M jak miłość, ale ma też swoje za uszami. Teraz miarka się przebrała. Internauci są wściekli na Chodakowskiego, który nie jest fair wobec ukochanej Izy (Adriana Kalska).

Iza i Marcin zdają się być parą idealną, ale widzowie M jak miłość czują, że coś tu nie gra. Przecież w tak wielkiej miłości najważniejsza jest szczerość, a tego Chodakowski nie może zagwarantować ukochanej. Wieczne tajemnice i intrygi denerwują już internautów. I mają rację! Końcu w M jak miłość było już o krok od rozstania. Gdy Iza dowiedziała się, że partner zataił przed nią śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski) była na niego delikatnie mówiąc… wściekła!

Zobacz: M jak miłość (odc.1485): Wielkie nieszczęście u Mostowiaków. Kto zgwałci Lilkę?

„W końcu tylko przykro że dowiedziała się przypadkiem a nie od Marcina” – piszą internauci.

 

„Ta…najlepsze było jak powiedział ze nie musi się martwic bo jest on. Haha tylko ze on z nią nie rozmawia wieczne tajemnice..traktuje ją jak dziecko. Najpierw podrywał inne… a potem akcja z tą Japonką..przez co się rozstali przecież… Nic ich nie łączyło, ale Iza miała prawo odebrać to inaczej… A on nic Izie nie mówił, bo tamtej obiecał… Teraz nie powiedział o Arturze bo Olkowi obiecał… Traktuje ją jak niepełnosprawną umysłowo, a to jej przede wszystkim przy ołtarzu obiecał szczerość i uczciwość małżeńską, a ta obietnica jest ponad obiecywaniem innym i to w sprawach tak ważnych i które bezpośrednio ja dotyczą…uśmiechał się do niej, pocieszał jak się bała ze Artur wróci a wiedział, że go już nie ma…jak Iza ma Marcinowi ufać..”. – napisał ktoś inny.

 Zobacz: M jak miłość (odc.1486): Nina zabije się przez Michała?

Zgadzamy się w 100%! Co prawda Iza i Marcin dopiero wezmą ślub, ale to nie znaczy, że Chodakowski może nadużywać zaufania ukochanej. Pewnie i tak straci w jej oczach przez te wieczne tajemnice.

Co ciekawe, pojawiły się jeszcze inne zarzuty i to wobec Izy:

Iza się zachowuje jakby za nim tęskniła… zamiast się cieszyć – też odnieśliście takie wrażenie?

Zobacz tutaj: M jak miłość. Wesele Izy i Marcina. Niespodziewany gość zepsuje zabawę? [WIDEO]

Może Cię zainteresować