M jak miłość: Wiemy, co spotka Marcina Chodakowskiego. Producenci zgotowali mu straszny los

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość będzie po cichu zwijał swój biznes po bankructwie. Czyżby wstydził się tego, że jest słabym biznesmenem? Nie , prawdopodobnie chce w ten sposób chronić Olka (Maurycy Popiel).
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

W 1469 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 12 listopada 2019 w TVP2) brat przyzna mu się, że to on zabił Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski), odpowiedzialnego nie tylko za dręczenie psychiczne rodziny Marcina, ale jak się okazuje, także plajtę jego przedsiębiorstwa budowlanego.

Zobacz: Agnieszka Olszewska z „M jak miłość” rozszyfruje Olka? Jej kochanek to morderca!

Jednak już w 1464 odcinku serialu (emisja we wtorek 22 października 2019 w TVP2) Marcin weźmie się za pakowanie swojej firmy. Dyskretnie – choć właściciel lokalu, w którym mieściła się siedziba Marcina, wyrzuci go na bruk, bo jest niewypłacalny. Tę sytuację zauważy Kinga (Katarzyna Cichopek), która zapewne od męża wie, że to Skalski wpędził Marcina poważne kłopoty między innymi podrabiając jego podpisy na wielu istotnych dokumentach i tym samym doprowadzając jego firmę do upadku.

– Wyprowadzasz się? – zapyta z Zduńska.
– Tak, właśnie miałem wpaść do was się pożegnać…
– Pożegnać? Jak to?
– Za chwilę wpadnę, tylko dokończę – odpowie Chodakowski i opowie Kindze o swoich ogromnych kłopotach, prosząc ją jednocześnie o dyskrecję.

Zobacz: Jak naprawdę umarł Artur z „M jak miłość”? Powstały dwie wersje zakończenia jego wątku, tylko jedna trafiła do emisji

Prawdopodobnie już wtedy przeczuwał, kto stoi za nagłym „zniknięciem” Artura, który bezwzględnie zniszczył jego stabilizację finansową. I nie chce swoim bankructwem wzbudzać domysłów i plotek.

Czy może być gorzej? Ależ tak. Marcin w M jak miłość ma przecież na utrzymaniu rodzinę, więc desperacko będzie szukał pracy, oczywiście w budowlance. I znajdzie ją: u biznesmena Krajewskiego (Grzegorz Wons), ojca Leszka (Sławek Uniatowski). Jak się okaże starszy pan to typ bezwzględnego biznesmena despoty, dla którego liczą się pieniądze i tabelki a nie ludzkie dramaty.

Co istotne, zaraz po rozmowie o pracę z Chodakowskim w 1469 odcinku M jak miłość, starszy Krajewski pozna matkę Marcina. Przypadek sprawi, że spotka Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) w bistro i i zakocha się w niej od pierwszego wejrzenia. Czy mama Marcina zdoła zmiękczyć jego twarde serce?

Zobacz: Kolejny dramat Kingi w „M jak miłość”. Zduńska jest poważnie chora!


×
×