„M jak miłość” po wakacjach: Marcin chory z zazdrości o Agnieszkę. Nie zgodzi się na jej romans z Olkiem!

Romans Agnieszki (Magdalena Walach) z Olkiem (Maurycy Popiel)budzić będzie ogromne emocje Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Czyżby mężczyzna, który dawno temu regularnie sypiał z rudowłosą prokurator był zazdrosny o własnego brata? Przecież sam ma dziewczynę , z którą planują ślub!
M jak miłość - Olek, Agnieszka, Marcin

Agnieszka, wciąż zrozpaczona śmiercią swego najlepszego przyjaciela i zarazem dawnego kochanka Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), wpuściła do swej alkowy jego bratanka Olka. Młody lekarz jest znanym podrywaczem. Agnieszka oczywiście go pociąga, ale raczej nie traktuje tego romansu na poważnie i na całe życie.

O podboju brata bardzo dosadnie w jednym z powakacyjnych odcinków M jak miłość będzie się wypowiadał jego brat Marcin, który też wcześniej zaliczył romans z prokurator Olszewską. Będzie krytykował brata przed matką (Małgorzata Pieczyńska). Czyżby był zazdrosny o kobietę, z którą był przez chwilę lata wcześniej? Niewykluczone. Agnieszka wiąż jest szalenie atrakcyjna. Marcin może się więc zachowywać jak typowy pies ogrodnika.

Ciekawe, czy Chodakowski  z zazdrości zadenuncjuje brata przed Agnieszką. Olek bowiem wcale nie zerwał ze swoją dziewczyną Agnieszką (Ina Sobala) i tak naprawdę ma jednocześnie dwie kochanki, młodszą i starszą. Kto wie, może Marcin, który powovlutku zaczyna się nudzić Izą (Adriana Kalska) i jej problemami z psychopatą Skalskim (Tomasz Ciachorowski), zwróci ponownie uwagę na Olszewską, która od lat nie może znaleźć właściwego mężczyzny. A przynajmniej takiego, który dorównałby nieżyjącemu ideałowi – Tomkowi. Jak potoczą się dalsze losy tej trójki bohaterów, dowiemy się już 2 września, kiedy telewizyjna Dwójka wznowi emisję M jak miłość, czyli we wrześniu.

Zobacz: To one miały najwięcej romansów! Inga z „Przyjaciółek” kontra Agnieszka z „M jak miłość”. Ilu miały kochanków?

Zobacz: Marek Mostowiak wraca do „M jak miłość”! Po wakacjach widzowie nieźle się zdziwią! Takiej sensacji jeszcze nie było!

Zobacz: Adriana Kalska jest w ciąży? Jedno zdjęcie z planu “M jak miłość” namieszało w sieci!


×
×