Adam Werner poderwie Marysię? W „M jak miłość” Artur Rogowski szaleje z zazdrości, a powodów nie brakuje!

Artur (Robert Moskwa) będzie miał poważne powody do zmartwień. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pojedzie z Adamem (Jacek Kopczyński) do Katowic, by odnaleźć spadkobiercę majątku Kamila (Radosław Krzyżowski). Tak zacznie się ich romans w M jak miłość?
M jak miłość odcinek 1461: Adam Werner (Jacek Kopczyński), Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

W premierowym odcinku M jak miłość spełni się najczarniejszy scenariusz Artura. Rogowski będzie musiał oddać żonę w ramiona innego mężczyzny! I oczywiście – choć to nic takiego – będzie szalał z zazdrości.

Zobacz: Niechciana ciąża w „M jak miłość”. Seks randki Mateusza i Lilki zakończą się wpadką?

W 1461 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 14.10.2019 na antenie TVP2) Rogowska pojedzie z Adamem do Katowic. Wszystko po to, by wspólnie z prawnikiem odnaleźć syna Kamila Starskiego. To jemu bogacz z Grabiny zapisał cały swój majątek.

Zrobi się niezręcznie, gdy tylko Werner podjedzie swoim luksusowym samochodem pod dom Mostowiaków. Uśmiechnięta Marysia wsiądzie do środka, a Artur rzuci tylko:

-Tylko niech pan ostrożnie jedzie. Powierzam panu mój najcenniejszy skarb.
-Proszę się nie martwić, zaopiekuje się pana żoną – powie Adam, ale jak się domyślacie to wcale nie uspokoi Rogowskiego.

Zobacz: M jak miłość. Seks Kisielowej i Roberta. Seniorzy darzą się ponieść namiętności? Zofia ma pewne obawy

Nie minie kilka sekund, a pod domem zjawi się Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) i Agata (Katarzyna Kwiatkowska). Panie nie będą kryły, że Adam Werner może zaszkodzić Arturowi:

I tego się właśnie obawiałam! Gratuluję odwagi! – powiedzą zgodnie.

W kuchni Rogowski też nie będzie mógł liczyć na chwilę spokoju. Kisielowa zacznie go zapewniać, że Adamowi z pewnością wystarczy ledwie chwila, by owinąć sobie jego żonę wokół palca!

-Puścić samą Marysię z tym Wernerem. Ty wiesz, jaką on ma opinię?
-Zosiu, błagam cię. Nawet ja za chwilę stracę cierpliwość do ciebie – powie poirytowana Barbara.
-To są fakty. To jest wariat seksualny, rozpasany! – Zofia wtrąci jeszcze swoje pięć groszy.

Rogowski będzie wywracać oczami, ale w głębi serca sam zacznie się nakręcać. To dlatego co chwila będzie dzwonić do żony pod byle pretekstem, żeby tylko sprawdzić, czy ta przypadkiem nie uległa już Wernerowi. Prawnik w głowie będzie miał jednak kogo innego. Bez ogródek zapyta o to, czy Julka (Joanna Kuberska) jest już wolna!

Zobacz: Pijany i naćpany Olek sięgnie dna. Zabójstwo Artura to dopiero początek jego problemów

O co chodzi z tymi twoimi telefonami? Ciągle dzwoniłeś i dzwoniłeś, jakby coś się stało – zapyta wieczorem Rogowska, ale Artur nie przyzna się, że chodzi o zazdrość…


×
×