Marzenka z „M jak miłość” poroni? Jej nowa dieta wzbudzi przerażenie Andrzejka. A to nie jedyne zmartwienie Lisieckich!

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) tak bardzo przejmuje się, że Marzenka (Olga Szomańska) jest w ciąży, że nie tylko chciałby jej nieba przychylić, ale i zabrania jej różnych rzeczy. Najbardziej zdenerwuje się, gdy ciężarna zacznie stosować przedziwną dietę. Po prostu boi się, że ukochana poroni i oboje wpadną z tego powodu w bezbrzeżną rozpacz. Co takiego będzie jeść Marzenka z M jak miłość?
Marzenka z "M jak miłość" poroni? Jej nowa dieta wzbudzi przerażenie Andrzejka. A to nie jedyne zmartwienie Lisieckich!

W 1461 odcinku M jak miłość (emisja 14 października 2019 w TVP2) zobaczymy , że Andrzejek przerazi się, gdy Marzena zacznie wyjadać musztardę.

– Jesteś w ciąży, musisz się zdrowo odżywiać!
– Przecież ja się odżywiam zdrowo, już nie panikuj. (…) Do jasnej cholery, ja jestem w ciąży, a nie jestem chora!

Zobacz: Jak naprawdę umarł Artur z „M jak miłość”? Powstały dwie wersje zakończenia jego wątku, tylko jedna trafiła do emisji

Mężczyźnie będzie się wydawało, że w ten sposób szkodzi, sobie i dziecku? Że jedząc za dużo ostrego, choć niskokalorycznego sosu może poronić Czy ma rację? Oczywiście, każda przesada może zaszkodzić, jednak musztarda nie jest zabroniona dla ciężarnych! Spożywana w rozsądnych ilościach, dobrej jakości (czyli bez konserwantów i polepszaczy smaku) ma wręcz działanie dobroczynne. Składa się przede wszystkim z gorczycy, a ta wspomaga trawienie i jest źródłem licznych witamin i minerałów, zwłaszcza witaminy E, która zapobiega miażdżycy i chorobom serca.

Zobacz: M jak miłość. Adam Werner poderwie Marysię? Artur Rogowski szaleje z zazdrości, a powodów nie brakuje!

W M jak miłość Andrzejek w końcu da żonie spokój, bo nie można poronić po musztardzie. Po czym jeszcze bardziej ją zdenerwuje, gdy na targu spotkają nieuczciwego dewelopera, przez którego Lisieccy stracili mnóstwo pieniędzy. Dojdzie do szarpaniny, a policjanci będą chcieli zatrzymać rosłego Andrzeja. Jednak na szczęście uchroni go żona. Postraszy policjantów poronieniem.

– Wiem pan ile ja się starałam o dziecko z tym facetem? Dwa lata! I lekarz mi powiedział, że jeśli cokolwiek się stanie, bo ja się zdenerwuję, to będzie pan miał mnie i moje dziecko na sumieniu!
– No właśnie… – potwierdzi Andrzejek. Wobec takiego przekazu policjanci skapitulują i nie zatrzymają Lisieckiego.

Zobacz: Niechciana ciąża w „M jak miłość”. Seks randki Mateusza i Lilki zakończą się wpadką?


×
×