M jak miłość: Marzenka i Andrzejek będą mieli syna? Fani są tego pewni!

Niedawno w M jak miłość okazało się, że Marzenka (Olga Szomańska) zaszła w upragnioną ciążę! Andrzejek będzie miał synka? Sprawdź!
M jak miłość: Marzenka i Andrzejek będą mieli syna? Fani są tego pewni!

Już niedługo w M jak miłość rodzina Andrzejka i Marzenki się powiększy. Nareszcie! Zakochani długo starali się o potomka, bo w ich przypadku nie okazało się być proste. Wszystko dlatego, że chorująca na endometriozę Marzenka musiała najpierw poddać się zabiegowi. Na to potrzebne były też środki – a te ciężko było zdobyć.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1474): Mateusz wprowadzi się do Lilki! Co wydarzy się dalej?

W końcu się udało, a po wizycie w szpitalu Lisiecka była już szalenie płodna! Gdy tylko zaszła w ciążę, od razu podzieliła się z ukochanym radosną nowiną.

Przypominamy, że to właśnie siłacz marzył o dziecku. A najlepiej całej gromadce! Marzenka za to bała się ciąży ze względu na dziedziczną skłonność do tycia w ciąży i inne przykre dolegliwości, które dopadają kobiety w stanie błogosławionym.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1474) Bartek zostawi Ulę. Smutny finał pięknej miłości

Wygląda jednak na to, że Lisiecka kwitnie w ciąży. Ukochana Andrzejka wygląda wspaniale. Tomasz Oświeciński, który niedługo na ekranie zostanie szczęśliwym tatusiem wrzucił dziś do sieci zdjęcie zadając widzom podchwytliwe pytanie o płeć maleństwa.

Więcej niż dwójka

Trojaczki

Chłopak

Chłopiec

Chłopiec, bo ostatnio urodziły się dziewczynki w M jak miłość – komentują internauci.

A Wy jak myślicie?

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477): Policja odkryje mroczną tajemnicę Artura! Dotrą też do Olka?


×
×