Ciąża w „M jak miłość”! Marzenie jednej z par spełni się zaraz po wakacyjnej przerwie!

Hura! Lisiecka z M jak miłość będzie w ciąży. Ale nie chodzi o Ulę (Iga Krefft), a o Marzenkę (Olga Szomańska), która z powodu endometriozy mimo wielu prób nie mogła doczekać się z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) dziecka.
Lisiecka w ciąży! Marzenie jednej z par "M jak miłość" spełni się zaraz po wakacyjnej przerwie

Marzenka i Andrzejek z M jak miłość będą świętować, bo spełni się ich największe marzenie. Gdy okaże się, że Lisiecka zajdzie w ciążę, mąż będzie gotów nosić ukochaną na rękach.

Zobacz: Nowy romans w „M jak miłość”? Takiego zwrotu akcji nie spodziewali się nawet najwierniejsi widzowie!

Czyżby w tym pomogła interwencja Marii ( Małgorzata Pieńkowska), której Lisiecka skarżyła się na endometriozę? To jej opowiedziała o swoich dolegliwościach. To niestety bardzo podstępna choroba. Nie dość, że bolesna i utrudniająca zajście w ciążę, to wciąż nieuleczana. Dotąd nie odkryto lekarstwa ani zabiegu, który mógłby pomóc. A mówi się, że na endometriozę cierpi aż 10 procent kobiet, więc to dobrze, że w takim serialu jak M jak miłość wreszcie poruszono ten problem, będący źródłem kompotów i zmartwień wielu Polek.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1454): Katia w ciąży z Łukaszem! Wychowają dziecko razem?

Początkowo Marzenka zniechęciła się do tego pomysłu i straciła nadzieję na wyleczenie. Potem jednak zaczęła szperać w internecie. Zaczęła szukać klinik zajmujących się leczeniem niepłodności. Przeraziły ją jednak ceny proponowanego tam leczenia. Postanowiła nie poddawać się, tylko znaleźć jakąś możliwość by zajść w upragnioną ciążę. Podjęła nawet decyzję o zaciągnięciu kredytu. Gdy powiedziała o tym Andrzejkowi, ten oznajmił jej radosną nowinę:

Żaden kredyt nie będzie nam potrzebny. Posłuchaj, dostałem od doktor Agaty kontakt do najlepszego specjalisty w Warszawie. Pomoże nam… – powiedział jej Andrzejek.

Będziemy walczyć. Razem i do skutku – dodała Marzenka.

Teraz wygląda na to, że ich marzenia się spełnią. Ciekawe, ile ostatecznie dzieci będzie miała ta para? A jeśli faktycznie Marzenka urodzi czworaczki, jak zapowiadała wcześniej Olga Szomańska? W każdym razie jedno jest pewne: z braci Lisieckich to Andrzejek pierwszy zostanie ojcem. A jego młodszy brat Bartek (Arkadiusz Smoleński) może nie doczekać się dziecka z Ulą, którą wciąż ciągnie do Janka (Tomas Kollarik)…

Zobacz: Gwiazda „M jak miłość” ma raka. Pilnie potrzebuje pomocy na leczenie


×
×