M jak miłość: Nina zniszczy Asi życie! Odbierze jej nie tylko Leszka!

Ciąża Niny (Agnieszka Judycka) z M jak miłość skomplikuje życie zarówno Leszkowi (Sławek Uniatowski), jak i Joasi Chodakowskiej (Barbara Kurdej-Szatan). Powracający ze Szwecji Michał uzna, że to cudowny pretekst, by odbić rywalowi Joasię. Jest tylko jedno "ale"...
M jak miłość, Leszek (Sławomir Uniatowski), Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Nina (Agnieszka Judycka)

O tym, że Nina z M jak miłość jest w ciąży uprzejmie doniesie Michałowi Wojtuś (Feliks Matecki). Chłopiec wyjątkowo nie lubi obecnego partnera swojej macochy i uzna, że pisarz lepiej sprawdziłby się w roli jego przybranego taty niż bogaty biznesmen. Tymczasem Michał będzie zachwycony, bo stwierdzi, że dzięki ciąży Niny uda mu się wreszcie zdobyć Asię! I to na zawsze.

Pikanterii temu wątkowi dodaje fakt, ze zarówno Krajewski, jak i Ostrowski przyjaźnili się kiedyś, chodzili razem po górach, a teraz najchętniej skoczyliby sobie do gardeł. Ciekawe czemu? Może kością niezgody między tymi dwoma była… Nina? I czy przypadkiem to nie Ostrowski jest faktycznym ojcem jej dziecka?

A Nina zrobi wszystko, by mieć ojca dla swego dziecka. Chyba jest jej wszystko jedno, kto to będzie. Tak czy inaczej może skończyć się tak, że obaj panowie, niczym w najnowszym filmie Bridget Jones będą skakać wokół ciężarnej Niny, a Asia, także dzięki intrydze Wojtusia, zostanie znów sama.

Może jednak malec doprowadzi do tego, by Chodakowska wybrała jednak Michała. Takie rozwiązanie mogłoby świadczyć tylko o jednym: że Barbara Kurdej-Szatan ma faktycznie zniknąć z M jak miłość. Przypomnijmy, że kierownictwo TVP, gdzie emitowany jest serial M jak miłość, odsunęło Barbarę od prowadzenia programów rozrywkowych także dlatego że ośmieliła się poprzeć społeczność LGBT, czego prawicowy prezes telewizji publicznej absolutnie nie toleruje.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan robi sobie przerwę od „M jak miłość”! I to na własną prośbę!

Zobacz: Intryga w “M jak miłość”. Wojtuś i Michał zniszczą nowy związek Joasi Chodakowskiej?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan już poleruje buciki do “Tańca z gwiazdami”! Przy okazji odniosła się do zwolnienia z TVP


×
×