Jedno zdjęcie z planu „M jak miłość” wywołało prawdziwą burzę w sieci! Mikołaj Roznerski musiał zabrać głos. Czy na to liczyli fani serialu?

Jedno zdjęcie wywołało burzę w sieci! Mikołaj Roznerski, czyli serialowy Marcin z M jak miłość, musiał studzić niepokój widzów. O co poszło tym razem? Sprawdź! 
Jedno zdjęcie z planu "M jak miłość" wywołało prawdziwą burzę w sieci! Mikołaj Roznerski musiał zabrać głos, by uspokoić fanów

W M jak miłość Iza i Marcin będą mieli nową córkę! Czy to znaczy, że Lewińska znów zajdzie w ciążę? Niestety nie… Chodzi jedynie o zmianę młodej aktorki. Ta sytuacja wyprowadziła fanów z równowagi. Zareagować musiał sam Mikołaj Roznerski!

To właśnie aktor umieścił na Instagramie urocze zdjęcie rodzinki w komplecie. Fanów zaniepokoiła jednak nowa aktorka, która wcieli się rolę Mai. Anna Wierzchoń nie pojawi się więcej w serialu – w nowych odcinkach M jak miłość zastąpi ją Laura.

Takie zmiany to norma. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że nowa Maja jest dużo starsza od tej, którą widzieliśmy na ekranie jeszcze niedawno.

  • Maja chyba za szybko urosła.
  • Mają za chwile będzie starsza od Szymona….
  • No z tą Mają to was poniosło – pisali internauci.

Czy to możliwe, że Maja będzie starsza od Szymona (Staś Szczypiński), który urodził się kilka lat wcześniej? Oczywiście, że NIE! Mikołaj Roznerski zabrał więc głos w tej sprawie:

Jest to niemożliwe, bo mała Laura, grająca Maję ma 2,5 roku i jest dużą dziewczynką. A Stachu to już ma prawie 5 – napisał uspokajając widzów.

W premierowych odcinkach M jak miłość Iza i Marcin wychowają razem dzieciaki, które nie są już malutkie i słodkie. To dwa łobuziaki! Będzie więc ciekawie 🙂

Zobacz: Ile zarabiają gwiazdy seriali? To kosmiczne kwoty, o których nawet Wam się nie śniło. Sprawdź, na czyje konto wpływa najwięcej!

Zobacz: Mikołaj Roznerski szczerze o odejściu z „M jak miłość”. Co dalej z rolą Marcina Chodakowskiego?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan robi sobie przerwę od “M jak miłość”! I to na własną prośbę!

 


×
×