Nowa Małgosia w „M jak miłość”! Kto zastąpi Joannę Koroniewską w serialu o Mostowiakach?

Rewolucja w życiu Mostowiaków! Wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach M jak miłość do Grabiny wróci Małgosia Chodakowska, w której rolę kilka lat temu wcielała się Joanna Koroniewska. Kto ją zastąpi? 
Nowa Małgosia w "M jak miłość"! Kto zastąpi Joannę Koroniewską w serialu o Mostowiakach?

Joanna Koroniewska już 6. lat temu zrezygnowała z roli Małgosi w uwielbianym przez Polaków serialu Telewizyjnej Dwójki. Właśnie dlatego producenci M jak miłość wysłali serialową Gosię do USA, gdzie od lat leczy się psychiatrycznie. Zanim trafiła do zamkniętego ośrodka miała przygodę z sektą i właśnie przez to, już nigdy nie będzie dawną Małgosią. I to dosłownie! Okazuje się, że bohaterka za którą tęsknią widzowie najpewniej wróci do Polski. Z tym, że będzie wyglądać już zupełnie inaczej. Powód? Joasia Koroniewska nie zamierza przyjąć propozycji producentów serialu. Ona Małgosią nie będzie i koniec.

Powiem szczerze, były rozmowy wielokrotnie prowadzone ze mną na ten temat. Natomiast ja mam z tą rolą pewien problem, z tzw. utożsamianiem. Poza tym ja, jako aktorka, uwielbiam się rozwijać, a trochę boję się, że przy takim utożsamianiu i serialu tak bardzo oglądanym przez widzów, po prostu innych propozycji nie będzie – powiedziała w rozmowie z wideoportal.pl.

W przedwakacyjnych odcinkach M jak miłość dowiedzieliśmy się, że najmłodsza córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) uciekła z psychiatryka. Czy to znaczy, że wróci do rodzinnej wioski? Marysia (Małgorzata Rogowska) i Marta (Dominika Ostałowska) są gotowe odnaleźć siostrę i sprowadzić ją do domu!

Z tego co wiem są plany na to, żeby moją postać Małgosi rzeczywiście grała inna aktorka. One były od zawsze, natomiast one nie były nigdy spełnione. Być może taka będzie sytuacja – dodała Koroniewska.

Kto ją zastąpi? O tym producenci jeszcze milczą. Niewykluczone, że szykują dla nas prawdziwą bombę! Ba… Możliwe nawet, że serialowa Gosia przejdzie operację plastyczną, więc nowa aktorka, która wcieli się w jej rolę nie będzie za grosz podobna do swojej poprzedniczki.

Zobacz: Fani usilnie namawiają Joannę Koroniewską na powrót do „M jak miłość”. Jest komentarz aktorki!

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: Joanna Koroniewska nie wytrzymała! Aktorka publicznie wylała swoje wszystkie małżeńskie żale! Maciej Dowbor w potrzasku!


×
×