×

„M jak miłość” po wakacjach: Szalony Artur opęta swoją lekarkę. Daria zostanie jego wspólniczką!

Jest chyba znacznie lepszym fachowcem od zaburzeń niż jego własna lekarka. W M jak miłość po wakacjach, zobaczymy, jak koncertowo Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski) wykiwał wszystkich, włącznie ze znajomą panią doktor. Lekarka jest tak bardzo ujęta skomplikowaną osobowością Artura, że nie tylko mu ulegnie. Także będzie ukrywać przed światem i knuć z nim kolejne intrygi!

W nowych odcinkach M jak miłość Artur, po znalezieniu się na wolności, zwiąże się ze swoją lekarką, Darią (Ewelina Gnysińska). Tak zmanipuluje zapatrzoną w niego kobietę, że psychiatra zrobi wszystko, co tylko psychopata Skalski jej każe! W 1452. odcinku M jak miłość, który zobaczymy już 2 września w TVP 2 zobaczymy, że Artur ukrywa się właśnie u lekarki.

Oczywiście nakłamał wszystkim – ciotce (Agata Rzeszewska) i kuzynowi – że zbiegł do Ameryki Południowej. Po co? Ano po to, by po cichu planowość swoją zemstę na Izie (Adriana Kalska) i Marcinie Chodakowskim (Mikołaj Roznerski) oraz ich rodzinie. Co prawda Iza nie będzie czuła się bezpiecznie, ale nie zorientuje się, że szaleniec w dalszym ciągu ją obserwuje.

A co na tow wszystko Daria? Jak każda zakochana bez pamięci w superinteligentnym, błyskotliwym facetem, jakim potrafi być Skalski, zrobi dla niego wszystko. Nawet, jeśli to oznacza wejście z konflikt z prawem. Co obiecał Darii Artur? Kobieta wie, że jest bardzo zamożny, dlatego obietnice o tym, że zabierze ją do USA brzmieć będą w jego ustach całkiem wiarygodnie. Wie jednak doskonale, dlaczego i za co Skalski znalazł się w psychiatryku. Czy na pewno mu ufa?

Jedno jest jednak pewne: Skalski długo na wolności nie posiedzi. Wszystko wskazuje na to, że zostanie co najmniej raniony przez Marcina. A być może przez niego zabity. Te jednak dramatyczne secent zobaczymy w kolejnych po wakacjach odcinkach serialu M jak miłość.

Zobacz: Adriana Kalska jest w ciąży? Jedno zdjęcie z planu „M jak miłość” namieszało w sieci!

Zobacz: Roznerski to partner idealny! Swoją śliczną Adrianę Kalską traktował jak królową! TeleKamery 2019 należy do nich!

Zobacz: Piękna Adriana Kalska zaserwowała sobie kosmiczną metamorfozę! Mikołaj Roznerski na jej widok może doznać lekkiego szoku!

Może Cię zainteresować