M jak miłość: Kogo nie będzie na ślubie Uli i Bartka? Na weselu bawią się przypadkowe osoby! [ZDJĘCIA]

To straszne! Na wyczekiwanym weselu Uli Mostowiak (Iga Krefft) z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) zjawią się tylko nieliczne osoby z rodziny.  Zabraknie najważniejszych gości.

Na zwykłe śluby w normalnym życiu zazwyczaj zjeżdża się cała rodzina państwa młodych. Ale  nie w M jak miłość. Uroczyste zaślubiny i wesele Mostowiakówny w Grabinie będą miały wyjątkowo skromną oprawę.  Ula  niestety nie została zaszczycona wizytą własnego ojca adopcyjnego, Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) oraz jego żony Ewy (Dominika Kluźniak).

Wysłannicy z Australii

Mostowiakowie przebywają w Australii i  na ślub przyleciała z Antypodów jedynie Natalia (Marcjanna Lelek) oraz Mateusz (Krystian Domagała).  Tak naprawdę jednak fani serialu liczyli, że dla wzruszających scen w kościele grający Marka Kuszewski pojawi się choć na moment… Niestety, tak się nie stanie i w związku z tym  Ulę do ołtarza musi zaprowadzić Artur (Robert Moskwa), mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

To też jedyna ciotka Uli, która pojawiła się na  jej ślubie w Grabinie. Nie wiadomo czemu  na przykład w scenach ślubnych nie pojawiła się Marta Mostowiak (Dominika Ostałowska), z którą niegdyś adoptowane córki jej brata utrzymywały naprawdę serdeczne kontakty.

Z kolei Małgosia Mostowiak (Joanna Koroniewska), wciąż w serialu nie uśmiercona, od dawna  nie pojawia się na wszelkich uroczystościach. Uciekła z psychiatryka, nie wiadomo gdzie przebywa i w zasadzie Mostowiakowie traktują ja jak zmarłą.

Zduńskich – Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) z kolei zmogło jakieś choróbsko i na ślubie się nie pojawią. A Paweł Zduński (Rafał Mroczek) wyjechał, zapewne służbowo:

-Tak mi przykro, tyle osób z naszej rodziny nie będzie na tym ślubie – zacznie narzekać babcia Basia (Teresa Lipowska) w rozmowie z Marysią w  1451.odcinku M jak miłość, ostatnim przed wakacyjną przerwą.

Wokół kościoła  będzie  co prawda kręcił się biologiczny ojciec Uli (Michał Brointenwald), ale ze względu na to, że będzie w stanie wskazującym na spożycie – bo ukradł wódkę nowożeńcom – nie będzie miał wstępu ani do kościoła, ani na wesele.

Wtopa na całej linii

A rodzina pana młodego? Ci to dopiero dali plamę! Co prawda Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zostanie drużbą Bartka, ale nikt więcej z Lisieckich nie pojawi się na ślubie i na weselu. W sumie w smętnym  dość nastroju na weselu będzie się bawić pewnie ze 20 osób. Wyglądało to tak bardzo smutno, jakby realizatorzy finałowego bądź co bądź odcinka sezonu chcieli na siłę przyoszczędzić na wszystkim.

Zobacz: Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli w “M jak miłość”. Zarzucili Annie Musze niewierność wobec partnera

Zobacz: Ślub Uli i Bartka w ostatnim odcinku “M jak miłość”. Mamy dużo zdjęć z ceremonii!


×
×