M jak miłość (odc. 1452): Czarne chmury nad związkiem Uli i Bartka. Lisiecki nie będzie z żoną szczery

W nowych odcinkach M jak miłość tuż po wakacyjnej przerwie, Bartek (Arkadiusz Smoleński) i Ula (Iga Krefft) wcale nie będą szczęśliwą parą nowożeńców. Zaczną przytłaczać ich problemy...
M jak miłość - Ula (Iga Krefft) zdradzi Bartka (Arkadiusz Smoleński) z Jankiem (Tomas Kollarik)

W 1452 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 10.09.2019) Ula i Bartek będą już miesiąc po ślubie. Niestety nie będą mieli z tego powodu wielu powodów do radości. Młoda córka Mostowiaka wciąż będzie pełna wątpliwości. Za to Bartek zacznie mieć problemy, które będzie przed żoną ukrywać. W siedlisku zaczną kręcić się podejrzani ludzie, a Bartek przyjmie zlecenie od szemranego typa, żeby tylko wypaść z finansowego dołka.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1458) Magda zostanie wspólniczką Andrzeja? To ona będzie zarządzać kancelarią!

Ula zacznie mieć dość problemów, w które pakuje się jej ukochany. Na dodatek w M jak miłość do Grabiny wróci jej były – Janek Morawski (Tomas Kollarik). To rozbudzi w Mostowiak-Lisieckiej pragnienie życia w spokoju, bez awantur i krwawych scen, które co jakiś czas fundował jej narzeczony – teraz już mąż.

Zobacz: Anna Mucha jest w trzeciej ciąży? Pod zdjęciem aktorki posypały się gratulacje!

Wszystko wskazuje na to, że Ula po prostu będzie chciała od Bartka odejść. Życie u boku statecznego i poważnego Janka jest zdecydowanie lepszym wyborem. Szkoda, że zorientuje się o tym dopiero teraz, gdy już powiedziała Lisieckiemu sakramentalne „tak”. Wiadomo już, że w nowych odcinkach M jak miłość Ula zdradzi męża z policjantem! Jeśli Lisiecki się o tym dowie, to więcej jak pewne, że wpadnie w szał i będzie chciał zemścić się na mundurowym. Będzie się działo!

Zobacz: Jest już zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!


×
×