M jak miłość (odc. 1452): Lisiecki ma pomysł na biznes. Barbara Mostowiak pomoże mu go rozkręcić!

W dzisiejszym odcinku M jak miłość Bartek (Arkadiusz Smoleński) poważnie zajmie się reperowaniem domowego budżetu. Wszystko po to, by zaimponować Uli (Iga Krefft). Co tym razem wymyśli?
M jak miłość - Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

W 1452 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 10.09.2019) Ula i Bartek są już miesiąc po ślubie, ale trudno udawać, że układa się między nimi idealnie. Młoda żona wciąż nie jest pewna swoich uczuć, a Lisiecki robi wszystko, by udowodnić jej, że podjęła dobrą decyzję.

Zobacz: Jest już zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Bartek wpadnie na wspaniały, ale bardzo ryzykowny pomysł. O wszystkim powie tylko Barbarze (Teresa Lipowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

-Chcę otworzyć nowy warsztat samochodowy. Będzie najlepszy w mieście.

-Wspaniały pomysł! Pamiętam, jak naprawiałeś samochód Modremu i jeszcze księdzu – zacznie wyliczać seniorka.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1452). Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej. To nie wróży dobrze! Spełni się mroczna przepowiednia?

Obie panie będą zachwycone jego pomysłem. Bartek jednak będzie bał się podjąć pierwsze kroki. O niczym nie powie Uli, a gdy wróci do domu z bukietem kwiatów odkryje, że jego wybranka znów nie jest w nastroju. Czy jego plan się powiedzie? Jeśli wszystko pójdzie po myśli byłego bandziora, to wkrótce będzie właścicielem najlepiej prosperującego warsztatu w okolicy!

Zobacz: Skargi widzów “M jak miłość”. Przed emisją pierwszego odcinka w sieci wybuchła prawdziwa wojna!


×
×