M jak miłosć (odc. 1453): Adam Werner będzie ojcem? Kinga o wszystkim dowie się jako pierwsza!

Kto by pomyślał, że Adam Werner (Jacek Kopczyński) z M jak miłość zrobi się taki czuły? W 1453 odcinku prawnik zamarzy o rodzinie!
M jak miłosć (odc. 1453): Adam Werner będzie ojcem? Kinga o wszystkim dowie się jako pierwsza!

W 1453 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 16.09.2019) Adam odwiedzi Zduńskich. Z zachwytem pochyli się nad podwójnym wózkiem z bliźniaczkami. Kinga zauważy, że szef jej męża ma ochotę w końcu się ustabilizować.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1453): Asia oszalała na punkcie Leszka. Wojtek będzie próbował ją ostrzec!

-Muszę się przyzwyczajać, niedługo sam będę miał takiego bobasa – westchnie prawnik.
-Adam! Jak to? Z kim? – ucieszy się Kinga.
-To jeszcze nie wiadomo, ale szukam kandydatki. Musi być inteligentna, młoda i piękna oczywiście. Ze swojej stronie gwarantuje wysokie alimenty, wykształcenie dziecka jak przyjdzie czas i oczywiście świetny materiał genetyczny… – zapewni Werner.

W 1453 odcinku M jak miłość Adam zacznie rozglądać się za idealną partnerką, która mogłaby zostać matką jego dziecka. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że prawnik z góry zakłada, że nie będą pełną rodziną, a kobieta najpewniej sama będzie wychowywała dziecko z jego niewielkim udziałem i pomocą finansową. Mamy jednak nadzieję, że wizja rodzicielstwa szybko mu się zmieni!

Zobacz: Ile Anna Mucha zarabia w “M jak miłość”? Gwiazda sama to zdradziła” “Mnie płacą więcej za…”

Myślicie, że Adam znajdzie w końcu miłość swojego życia i założy rodzinę? Prawnik nie miał do tej pory szczęścia do kobiet. Anka (Tamara Arciuch) odeszła od niego do przystojnego Francuza. Na dłuższą relację nie skusiła się także Teresa (Joanna Sydor).

Życzymy mu szczęścia!

Zobacz: M jak miłość. Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej. To nie wróży dobrze! Spełni się mroczna przepowiednia?


×
×