M jak miłość (odc. 1453): Adam Werner zastąpi Kindze Piotrka. Małżeństwo Zduńskich przetrwa kryzys?

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) muszą mierzyć się z wychowaniem czwórki dzieci i obowiązkami zawodowymi, a przy tym trudno dbać o relacje małżeńskie. Adam (Jacek Kopczyński) odbije Zduńskiemu żonę?
M jak miłość (odc. 1453): Adam Werner zastąpi Kindze Piotrka. Małżeństwo Zduńskich przetrwa kryzys?

W 1453. odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 16.09.2019) okaże się, że Piotr Zduński musi wyjechać na dłużej do Berlina. Jednak jako dobry mąż nie zostawi Kingi samej z czwórką dzieci. W niańczeniu Lenki (Marysia Głowacka), Mikołaja (Aleksander Bożek) oraz bliźniaczek – Zuzi i Emilki ma pomóc Adam Werner.

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Oczywiście Kinga nie będzie zachwycona perspektywą zastania słomianą wdową. Szybko pomyśli o dodatkowej parze rąk do pomocy – z Grabiny przyjedzie zarówno teściowa Maria (Małgorzata Pieńkowska), jak i jej mama (Hanna Mikuć), by wspomóc zduńską. Nie zawiodą też dziadkowie maluchów (Emilian Kamiński i Andrzej Precigs). Jednak mąż Kingi też pomyśli o tym, by nie zostawiać ukochanej samej z czwórką urwisów. O pomoc poprosi swego szefa, czyli Adama Wenera.

Dla prawnika będzie to nie lada wyzwanie. W 1453. odcinku M jak miłość pewnego ranka Kinga … zastanie w swojej kuchni Wernera. Szef Piotrka będzie się zachowywał jakby był u siebie.

Wysłałem twojego męża do Berlina, więc póki co będę zastępczą głową rodziny – wyjaśni. Wyjaśni też oszołomionej Zduńskiej, że to Piotrek dal mu klucze do domu i kazał zrobić zakupy.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1453) Nina zniszczy związek Asi i Leszka? Była Kochanka Krajewskiego zacznie nękać Chodakowską

Kinga będzie zaskoczona takim obrotem spraw. Potem jednak, jak to zwykle u niej, zaprosi Wernera na kawę. Wtedy ten wyzna jej, że bardzo chce zostać ojcem i szuka kandydatki na matkę swojego dziecka.

Werner powtarza już to od lat. Ale może tym razem Zduńska postanowi pokazać Wernerowi, co oznacza bycie tatą w praktyce i każe musi się jednak zajmować jej maluchami. A te, jako żywe i temperamentne dzieciaki, na pewno dadzą Adamowi mocno w kość. Czy po takim ekstremalnym doświadczeniu zmieni zdanie? To okaże się już w jesiennych odcinkach M jak miłość. Kto wie, może niebawem scenarzyści uczynią nieco ciapowatego prawnika ojcem dużej rodziny?

Zobacz: Ile Anna Mucha zarabia w “M jak miłość”? Gwiazda sama to zdradziła” “Mnie płacą więcej za…”


×
×