×

M jak miłość (odc. 1453): Kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka. Barbara rusza na ratunek!

W M jak miłość Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) wychowują czworo dzieci, a to odbija się na ich małżeństwie. Co im poradzi seniorka rodu Mostowiaków?

W 1453 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 16.09.2019) Barbara (Teresa Lipowska) odwiedzi Kingę w domu na Deszczowej. Pomoże jej zająć się dziećmi, w tym oczywiście najmłodszymi bliźniaczkami. Seniorka zauważy, że odkąd na świecie pojawiła się Emilka i Zuzia, związek jej wnuka może szwankować…

Zobacz: M jak miłość (odc. 1453) Adam będzie ojcem? Kinga o wszystkim dowie się jako pierwsza!

Barbara poradzi Kindze, by znalazła czas dla siebie i męża. Zaproponuje także swoją pomoc:

-Kingusiu, musisz pomyśleć o sobie. Musisz znaleźć czas żeby wyspać się, wypocząć no i dla Piotrusia. Ja wiem, że jesteście doświadczeni w tych sprawach, ale sama wiesz, że to ciężkie chwile dla małżeństwa.
-To prawda, wszystko teraz kręci się wokół dzieci. Tych małych i starszych.
-Coś ci poradzę. Namów Piotrusia żeby wziął kilka dni wolnego, my z Marysią sobie tu poradzimy – powie Mostowiakowa.

Zobacz: M jak miłość. Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej. To nie wróży dobrze! Spełni się mroczna przepowiednia?

Niestety Kinga nie przyjmie tej propozycji. Uzna, że jeszcze za wcześnie na to, by zostawić najmłodsze córki pod opieką babci i to aż na kilka dni! Zduńska poczeka aż dziewczynki podrosną i dopiero wtedy zajmie się randkowaniem z własnym mężem. Teraz dobro dzieci jest dla niej ważniejsze, niż relacje w związku. Oby to nie obróciło się przeciwko niej!

W M jak miłość Kinga i Piotrek są niczym Barbara i śp. Lucjan. Są ze sobą od liceum. Kochają się i wspierają. Są sobie wierni. Można powiedzieć – nuda! Ale właśnie tak wygląda idealny związek, w którym ludzie mogą na sobie bezgranicznie polegać.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1453): Asia oszalała na punkcie Leszka. Wojtek będzie próbował ją ostrzec!

Może Cię zainteresować