M jak miłość (odc. 1453): Nina zniszczy związek Asi i Leszka? Była kochanka Krajewskiego zacznie nękać Chodakowską

To pewnie. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) kocha Leszka (Sławek Uniatowski). Jednak Nina, jego była kochanka (Agnieszka Judycka) zrobi wszystko, by rozdzielić tę parę. Najdzie nawet Chodakowską w jej biurze!
M jak miłość (odc. 1453): Nina zniszczy związek Asi i Leszka? Była kochanka Krajewskiego zacznie nachodzić Chodakowską

Asia straciła głowę dla Leszka, ale niedługo wszystko może legnąć w gruzach. W 1453 odcinku M jak miłość (emisja 16 września 2019) Chodakowską zacznie nachodzić Nina. Była kochanka

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Asia przyzna się Zosi (Julia Wróblewska), że bardzo kocha Leszka. Przybrana córka ją na spytki:

– Tak w skali od jednego do dziesięciu… Ten Leszek to dla ciebie na ile poważna sprawa?
– W skali od jednego do dziesięciu? Sto.
– A to się porobiło… W takim razie trzymam kciuki!
Do tego Joasię będzie wspierać także Barbara (Teresa Lipowska). Zwłaszcza, gdy dziewczyna wyzna, że wciąż czuje wyrzuty sumienia.
– Po raz pierwszy od śmierci Tomka zapomniałam na chwilę… o samotności. Ale czasem czuję, że…
– Jesteś jeszcze taka młoda… Nie możesz, nie wolno ci żyć przeszłością! Nawet ja… po śmierci Lucka nauczyłam się na nowo żyć. Nie wierzyłam, że to mi się uda, a jednak…

Niespodziewanie jednak ten miłosny nastrój, podsycany SMS-ami od Leszka zepsuje Nina. Jak potoczy się ich kolejne spotkanie – po tym, jak obie zostały rywalkami?

Zobacz: M jak miłość. Asia Oszalała na punkcie Leszka. Wojtek będzie próbował ją ostrzec!

W M jak miłość Nina przyjdzie do Asi pod pozorem skorzystania z usług z jej biura podróży – organizuje konferencję naukowa i planuje wyjazd jej uczestników do Krakowa. Asia ma jej w tym pomóc. Do momentu, kiedy obie panie będą rozmawiały o interesach, rozmowa będzie się toczyła w miarę naturalnie. Potem jednak, kiedy przejdą na tematy prywatne, atmosfera się zagęści. Zwłaszcza, gdy Nina zapyta, czy Chodakowska ma jakiś kontakt z Leszkiem, bo ona nie może się do niego dodzwonić i ciągle nie ma go w domu.

Sprytna Asia będzie zręcznie uniknie odpowiedzi na pytanie, kiedy ojciec dziecka Niny wróci do kraju z Kanady. Oczywiście Chodakowska wie to doskonale, bo Leszek cały czas przysyła jej pikantne SMS-y. Nina niczego się nie dowie, ale bardzo się zdenerwuje. Widać, że czuje się fatalnie i … niestety, nie udaje. Będzie nawet zapewniać Asię, że nic jej nie jest, a tymczasem pójdzie do lekarza, bo ma wrażenie, że coś niedobrego dzieje się z jej ciążą. I będzie miała rację. Zrobi też wszystko, by kłopoty, które przechodzi w czasie ciąży, odciągnęły Leszka od Asi już na zawsze.

Zobacz: Ile Anna Mucha zarabia w “M jak miłość”? Gwiazda sama to zdradziła” “Mnie płacą więcej za…”


×
×