M jak miłosć (odc. 1453): Paweł stanie w obronie Ali. Julka znów zostanie odsunięta na dalszy plan

W M jak miłość Julka (Joanna Kuberska) kocha Pawła (Rafał Mroczek) na zabój, ale on zdaje się tego nie widzieć. W 1453 odcinku znów przypomni Kryszakównie o swojej byłej.

W 1453 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 16.09.2019) okaże się, że Basia (Gabriela Raczyńska) ma zostać na stałe w Polsce. Dla Julki to będzie nie do pojęcia. Nie dość, że dziewczynka ma zamieszkać z nią i jej ukochanym Pawłem, to jeszcze Zduński w żadnym stopniu nie jest z dziewczynką spokrewniony.

Zobacz: M jak miłość. Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej. To nie wróży dobrze! Spełni się mroczna przepowiednia?

Julka nie będzie kryła oburzenia. Od razu powie Pawłowi, co o tym wszystkim myśli:

-Mały jest chory. Oni mają z Markiem jakiś kryzys, ale to nie usprawiedliwia wszystkiego. Ja sobie nie wyobrażam, żeby jedno z moich dzieci zamieszkało…
-Z kim? Z ojcem? To jest decyzja Basi i tu nie chodzi tylko o mnie, ale też o dziadka Stefana, Damiana, szkołę. Przecież wiesz, że dla Ali nigdy nie była i nie jest to łatwa decyzja – Paweł zacznie bronić byłej żony.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1453): Asia oszalała na punkcie Leszka. Wojtek będzie próbował ją ostrzec!

O tym, że Zduński kocha Basię jak własną córkę doskonale wicie. Zachowuje się tak, jakby był jej biologicznym ojcem. To denerwuje Julkę, która marzy o założeniu z Pawłem rodziny. Przez nastoletnią Basię jej potrzeby spychane są na drugi plan.

Zobacz więcej: To koniec Julki i Pawła w „M jak miłość”. Zduński raz na zawsze zniechęci do siebie piękną blondynkę


×
×